Ziņas

Fotoreportāža no Auto 2020 speciālizlaiduma Ķīpsalā

Auto 2020 izstāde
Trīs dienas Ķīpsalā
Foto apskats

Ja parasti izstāde Auto ieskandināja automobiļu entuziastu sezonas sākumu pavasarī, tad šogad tajā laikā visa pasaule bija piespiedu kārtā apstājusies. 

Tomēr sabiedrības interese par auto un ar tiem saistītajiem pasākumiem nav mazinājusies, tādēļ izstādes speciālizlaidumā apmeklētājus priecēs krāšņi pārbūvēti auto, klasiskie spēkrati, jaunie automobiļi, komerctransports, kā arī iekārtas, instrumenti un aksesuāri auto apkopei.

Apmeklētāju interesi visvairāk piesaista unikāli, neparasti un oriģināli pārbūvēti automobiļi, kuriem Auto 2020 speciālizlaidumā tiks rīkots konkurss Auto Exotica Award 2020 kopumā 11 nominācijās – sākot ar skaistākajiem klasiskajiem un restaurētajiem auto un beidzot ar krāšņāko aerogrāfiju un interesantāko pašbūvēto auto, piemēram, Latvijā viszemāko zaporožecu.

Savukārt konkursa "What Car? Car of the Year 2020" nomināciju uzvarētājus – BMW 3. sērija, Ford Puma, Škoda Scala un Superb Combi, Peugeot 5008, Toyota Corolla, Kia Picanto u. c. savā ekspozīcijā būs izstādījis Latvijas autopircēju ceļvedis WhatCar.lv, kas Latvijā pārstāv pazīstamo britu izdevumu "WhatCar?".

“Auto 2020” speciālizlaidums ir piemērots visai ģimenei, jo dažādos konkursos un aktivitātēs varēs piedalīties arī bērni, piemēram, VR Gaming Latvija stendā variejusties sacīkšu autobraucēja ādā, izbraucot ar virtuālās realitātes autosacīkšu simulatoru. Tāpat ir iespēja vērot profesionālus šovus ar velosipēdiem – velotriālu, BMX freestyle un BMX Flatland, kā arī baudīt priekšnesumus pie PartyBus skatuves.

Aplūko fotogaleriju!

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Yaris

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ceturtās paaudzes Yaris ieguvis ekonomisku hibrīda sistēmu, kas būs pietiekami dinamiska arī ārpus pilsētas. Salonā izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli un kompaktā hečbeka gaita ir līdzvērtīga klases labākajiem piemēriem, taču pasažieru vieta aizmugurē ir viduvēja, turklāt bagāžas nodalījums ir mazāks nekā konkurentiem. Hibrīda versija ir dārgāka par sāncenšu piedāvājumiem, taču ir vērts ņemt vērā, ka par šo naudu iegūsiet labi aprīkotu Yaris ar efektīvām tehnoloģijām. Tiesa, Ford Fiesta gaitas īpašības būs pārākas, bet Volkswagen Polo ir vispusīgāks.