Ziņas

Latvijā prezentēts jaunais SEAT Leon

Ceturtās paaudzes Seat Leon
Būs pieejama arī CUPRA Leon modifikācija
Cena no 17 500 eiro

SEAT Leon ir zīmola vispārdotākais modelis, ko apliecina vairāk nekā 2,2 miljoni pārdotu automašīnu pasaulē trīs iepriekšējās paaudzēs. 

Modeļa pamatā izmantota pilnveidota MQB Evo platforma. Tā ļauj izmantot jaunākās paaudzes drošības tehnoloģijas un vienlaicīgi nodrošinot apjomīgu ietilpību. 

Ar paceltiem otrās rindas sēdekļiem 5-durvju SEAT Leon nodrošina 380 litru bagāžas ietilpību (tikpat cik iepriekšējai šī modeļa versijai). Tikmēr Leon Sportstourer nodrošina 620 litru bagāžas ietilpību, kas ir par 30 litriem vairāk nekā iepriekšējai šī modeļa versijai, padarot šo modeli par vienu no ietilpīgākajiem savā klasē.

Jaunais piecdurvju SEAT Leon ir 4368 mm garš (+86 mm), 1800 mm plats (-16 mm) un 1456 augsts (-3 mm). Attālums starp asīm ir 2686 mm, kas ir par 50 mm vairāk nekā trešās paaudzes SEAT Leon.

SEAT Leon Sportstourer ir 4642 mm garš (+93 mm), 1800 plats (-16 mm) un 1 448 mm augsts (-3 mm). Attālums starp asīm ir 2686 mm, kas ir par 50 mm vairāk nekā trešās paaudzes SEAT Leon Sportstourer.

Leon būs pieejams piecu dažādu motoru versijās: benzīnmotora (TSI), dīzeļmotora (TDI), saspiestās gāzes motora (TGI), daļējā hibrīdmotora (eTSI), kā arī uzlādējamā hibrīdmotora (eHybrid).

Klienti varēs izvēlēties automašīnu ar motora jaudu no 110 zs līdz 204 zs. Ja ar to nebūs gana, nāksies nedaudz pagaidīt, līdz pārdošanā nonāks CUPRA Leon, ar motora jaudu līdz pat 310 zs.

Jaunā SEAT Leon cena ir sākot no 17 500 eiro.

Ceturtās paaudzes modelis izstrādāts un ražots Barselonā, Martorellas rūpnīcā.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Seat Tarraco

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ir vairāki iemesli, kas SEAT Tarraco padara pievilcīgu. Tas ļoti labi uzvedas uz ceļa, tam ir bagātīgs aprīkojums un tas ir viens no drošākajiem auto savā klasē. Tiesa, tas nav tik daudzpusīgs kā lielo SUV segmenta labākie pārstāvji.

Lietota auto tests