Ziņas

Ievērojot drošības pasākumus, Škoda atsākusi ražošanu trijās rūpnīcās Čehijā

Škoda atsāk ražošanu
Tiks ievēroti īpaši piesardzības pasākumi
Uzņēmuma vadītājs nākotnē raugās ar optimismu

Lai nodrošinātu labāko iespējamo aizsardzību un novērstu darbinieku inficēšanos ar koronavīrusu, auto ražotājs ir apstiprinājis visaptverošu pasākumu plānu, kas tiks piemērots visās biznesa jomās. 

Vairāk nekā 80 individuālu piesardzības pasākumu, kas ir definēti kopā ar sociālo partneri “KOVO Union” ietver sevī gan specifiskus soļus, kas nodrošina darba spēka veselības saglabāšanas un organizatoriskus pasākumus, lai novērstu COVID-19 izplatību darba vietā.

Uzņēmuma ŠKODA AUTO vadītājs Bernhards Maiers informēja, ka iepriekš izvēlētā stratēģija esot bijusi pareiza.

 “Ražošana trijās mūsu rūpnīcās Čehijā ir apturēta kopš 2020. gada 18. marta. Tas bija pareizs lēmums ieviest tik drastiskus pasākumus, lai parūpētos par visu mūsu darbinieku drošību. Tomēr tagad ir pienācis laiks vēlreiz skatīties nākotnē ar lielu optimismu. ŠKODA dīleru centri visa Eiropā pamazām tiek atkal atvērti, un veiksmīgi turpinot ražošanu, mēs arī speram nākamo svarīgo soli, lai atkal varētu piedāvāt mūsu automašīnas tirgos visa pasaulē. Vēlos pateikties visiem darbiniekiem, kuri ir smagi strādājuši pēdējo dažu dienu un nedēļu laikā, padarot ražošanas atsākšanu iespējamu. ŠKODA komanda ir apņēmības pilna un vēlas cik vien ātri iespējams atgriezties darbā,” stāsta Maiers.

Uzņēmums veicis noteiktas izmaiņas ikdienas darba procedūrās, lai pasargātu darba spēku. To vidū ir, piemēram, darbinieku transportēšanas pielāgošana, kā arī rūpnīcas caurlaižu punktu, preču pieņemšanas zonu un ēdnīcu procedūru adaptēšana, kā arī darba laika ierakstīšanas veida izmaiņas.

Ir veikta arī virkne citu pasākumu, lai darbinieki varētu strādāt mazākās, fiksētās komandās. Instruktāžām jābūt cik vien iespējams īsām, kā arī jāparedz lielākas atpūtas telpas, lai personālam būtu mazākas kontakta iespējas, tādējādi līdz minimumam samazinot infekcijas izplatīšanas risku.

Ja tas ir iespējams, darbinieki strādā no mājām, bet vienlaikus birojā strādājošo cilvēku skaits ir samazināts, lai nodrošinātu drošu distanci starp tiem. Ir svarīgi, ka kolēģi viens pēc otra ietur pārtraukumus, vislabākajā iespējamajā veidā pasargājot savu veselību.

Piesardzības pasākumi tiks īstenoti trīs posmos. Līdz citiem turpmākajiem norādījumiem pirmajā posmā tiks pilnībā piemēroti visi piesardzības pasākumi. Otrajā posmā noteikti ierobežojumi tiks atcelti. Savukārt trešajā posmā būs iespējams turpināt atvieglot ierobežojošos pasākumus ilgākā laika posmā, nodrošinot, ka tas tiek veikts atbildīgi un drošā veidā. Kad to pieļaus apstākļi trešā posma beigās notiks atgriešanās pie normālas ikdienas darbības, kas nozīmēs, ka piemērotie ierobežojumi par ienākšanu rūpnīcas telpās, piemēram, apmeklētājiem, tiks atcelti.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Škoda Scala

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Nenovērtējiet Scala par zemu tikai tā cenas dēļ. Vairākās kategorijās tas ir labāks pat par cenas ziņā dārgākiem ģimenes auto – tam ir patīkama gaita, pienācīga vadāmība, moderna multimediju sistēma un iespaidīgs plašums gan aizmugurē sēdošajiem, gan bagāžnieka nodalījumā. Tā vienīgie trūkumi ir dažviet lētā salona apdare un tālākpārdošanas vērtība, kas nav tik augstā kā dažiem konkurentiem.