Ziņas

Škoda uzsāk Superb iV tirdzniecību Latvijā un atklāj VERTE AUTO dīlercentru

Svinīgā Verte Auto dīlercentra atklāšana
Modernākais dīlercentrs Baltijā
Pirmais Škoda hibrīdauto - Superb iV

Pasākuma laikā ikvienam apmeklētājam bija unikāla iespēja apskatīt arī jaunākās paaudzes Škoda Octavia Combi modeli, kurš tika prezentēts pērn 11. novembrī Prāgā – šis datums zīmīgi sakrīt ar VERTE AUTO pirmo reālo darbības uzsākšanu Rīgā. 

Pasākuma laikā salonā publiskai apskatei tika izvietota pirmās paaudzes Škoda Octavia, tādējādi ikvienam bija iespēja pārliecināties arī par tehnoloģiju progresu pēdējos gados. Octavia ir Škoda nozīmīgākais modelis, kas 60 gadu laikā ir nonācis pie 7 miljoniem klientu visā pasaulē.

Škoda Superb iV tehniskā informācija

Škoda Superb iV ir pirmais no elektrotīkla lādējamais hibrīda automobilis un Škoda zīmolam pirmais solis e-mobilitātē. Hibrīda piedziņa apvieno elektrodzinēja un tradicionālā iekšdedzes dzinēja priekšrocības, nodrošinot braucienu tikai ar elektrodzinēju “e-mode” režīmā līdz 62km, kas ir lieliski piemērots pilsētā. Vienlaikus Superb iV nodrošina plašu diapazonu tālāku attālumu vieglai pārvarēšanai.

Zem Superb iV motora pārsega ir 1.4 TSI dzinējs, kuru atbalsta elektrodzinējs, nodrošinot 160 kW lielu maksimālo sistēmas jaudu un 400 Nm lielu griezes momentu. Šī spēka piedziņa tiek nodrošināta ar automātisku 6 pārnesumu pārnesumkārbu (DSG) ar trim sajūgiem.

Superb iV akumulatora kopējā jauda ir 13 kWh un to var uzlādēt divējādi – kombinētajā režīmā vai pievienojot elektrotīklam. Izmantojot standarta elektrotīkla kontaktligzdu, pilnīgi tukša akumulatora uzlādei ir nepieciešamas 6 stundas, savukārt, izmantojot sienas uzlādes (wall box) iekārtu, nepieciešamas 3 stundas un 30 minūtes.

Superb iV ir pieejams Ambition, Elegance, L&K un SportLine aprīkojuma līmeņiem sedana un universāla virsbūvēm. Papildu aprīkojuma plašajā klāstā ietilpst arī SUBERB tradicionālajam modelim pievienotās inovācijas, piemēram, uzlabotās asistentu palīgsistēmas autovadītājiem un salona modernizējumi.

Škoda Superb iV Ambition cena Latvijā ir sākot no 31 800 eiro.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Škoda Scala

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Nenovērtējiet Scala par zemu tikai tā cenas dēļ. Vairākās kategorijās tas ir labāks pat par cenas ziņā dārgākiem ģimenes auto – tam ir patīkama gaita, pienācīga vadāmība, moderna multimediju sistēma un iespaidīgs plašums gan aizmugurē sēdošajiem, gan bagāžnieka nodalījumā. Tā vienīgie trūkumi ir dažviet lētā salona apdare un tālākpārdošanas vērtība, kas nav tik augstā kā dažiem konkurentiem.