Ziņas

Hyundai noslēpumaini atklāj modernizētā i30 dizainu

Modernizētais i30
Agresīvāka āriene
Izmaiņas skars visas i30 modifikācijas

Dienvidkorejas autoražotājs internetā izmetis ēsmu, publicējot vienu fotogrāfiju ar gaidāma i30 N Line dizainu. Bildē redzama automašīnas priekšējā daļa – pārveidots radiatora režģis, jauns bampera dizains un modernizēti LED lukturi. Kā norāda Hyundai, izmaiņas veiktas, lai VW Golf konkurentam piešķirtu izteiksmīgāku ārieni un uzlabotu vizuālo pievilcību.

Hyundai apstiprinājis, ka modernizētais i30 iegūs arī pārveidotu aizmugures bamperi un lukturus, ko papildinās unikāla dizaina vieglmetāla diski. Pārvērtības skārušas arī interjeru. Turpmāk šeit būs redzams jauns digitālais instrumentu panelis un 10,25 collu multimediju skārienekrāns, kas tiks iekļauts papildaprīkojumā.

Modernizētais eksterjers tiks pārnests arī uz i30 N karsto hečbeku, i30 Fastback un i30 Tourer modifikāciju. Pēdējā no tiām pirmo reizi iegūs arī N Line pakotni.

Pagaidām nav ziņu, ka Hyundai būtu veicis kādas tehniskās izmaiņas.

Ženēvas autošovā būs apskatāms arī i10 pilsētas auto un jaunais i20 hečbeks.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Hyundai Tucson

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Hyundai Tucson ir laba vērtības un cenas proporcija, pievilcīgs vizuālais izskats un plaša labu motoru izvēle, taču gaitas un vadāmības īpašību ziņā tas atpaliek no dažiem konkurentiem.