Ziņas

Jaunais Volkswagen Golf R tuvojas

Sportiskais Golf R
Debija jau pēc pāris mēnešiem
Golf R Plus versijai būs 400 ZS

Jaunais Volkswagen Golf GTI tiks atklāts jau pēc dažādām nedēļām, taču uzmanība tiek pievērsta jau karstajai Golf R modifikācijai. Spiegu fotogrāfi to pamanījuši ielās praktiski bez kamuflāžas. Golf R tobrīd veicis testa sesiju Arktiskā loka tuvumā.

Jaudīgais hečbeks izmanto priekšteča veiksmīgo formulu – augstas veiktspējas dzinēju apvienojumā ar sportisku eksterjeru.

Atšķirībā no standarta Golf, R versija ieguvusi četrus izplūdes uzgaļus, apjomīgākas gaisa ieplūdes atveres un īpaša dizaina vieglmetāla diskus, kas maskē ražīgu bremžu sistēmu.

Precīzi tehniskie parametri GTI, GTI TCR, GTD un R versijām vēl netiek atklāti, taču informācijas avoti vēsta, ka ievērojamus uzlabojumus ieguvušais 2,0 litru benzīna dzinējs attīstīs aptuveni 330 ZS (Golf R versijā). Arī turpmāk Golf R izmantos Haldex pilnpiedziņu un septiņpakāpju automātisko pārnesumkārbu. Nav gaidāms, ka klāstu varētu papildināt mehāniskā transmisija.

Jaunā Haldex sistēma apvienos XDS+ elektroniski bloķējošos diferenciāļus ar stabilitātes kontroli. Tas nozīmē, ka Golf R varētu piedāvāt drifta režīmu - līdzīgi kā tas ir Mercedes-AMG A45.

Volkswagen nav paziņojis oficiālo Golf R atklāšanas datumu, taču pastāv iespēja, ka karstais hečbeks debiju piedzīvos Gudvudas Ātruma festivālā, kas jūlijā norisināsies Apvienotajā Karalistē.

Tāpat pirmizrāde tiek gaidīta Golf R Plus modifikācijai, kuras jauda varētu sasniegt pat 400 ZS. Līdz šī modeļa atklāšanai var nākties pagaidīt līdz nākamajam gadam vai vēl vēlāk.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!