Ziņas

Ženēvā debiju piedzīvos jaunais Porsche 911 Turbo

Turbo un Turbo S modeļu debija Ženēvā
Vismaz 620 ZS jauda
Būs apskatāmas arī 718 Cayman un 718 Boxter GTS versijas

Nākammēnes notiekošajā Ženēvas autošovā Porsche prezentēs 911 modeļa jaudīgākās versijas - Turbo un Turbo S. 

992. paaudzes Turbo S izmantos standarta versijas 3,8 litru sešcilindru dzinēju ar divām turbīnām un tehniskajiem elementiem, kas aizgūti no Weissach GT2 RS sacīkšu auto. Uzlabojumu rezultātā motora jauda būs vismaz 620 ZS.

Turbo versijas gadījumā tiks izmantots identisks turbokompresoru risinājums, attīstot aptuveni 570 ZS, kas ir par 30 ZS vairāk nekā līdzšinējam 911 Turbo. 

Sagaidāms, ka Honda NSX konkurents 100 km/h sasniegs mazāk kā trīs sekundēs, bet maksimālais ātrums būs aptuveni 320 km/h.

Turbo un Turbo S no standarta modeļa atšķiras ar platākām aizmugures riteņu arkām, fiksētu aizmugures spoileri, sānos iebūvētām gaisa atverēm un īpaši šiem modeļiem izstrādātu bamperu dizainu. Tāpat ši9em modeļiem būs unikāla dizaina diski un dažādas virbūves krāsu izvēles. 

Lai arī no dažādiem vieglmetāla materiāliem veidotā 992. paaudzes virsbūve sver mazāk kā 911, masīvais dzinējs un partikulārie filtri rada papildus svaru, tādējādi jaunā modeļa pašmasa ir nedaudz lielāka kā priekštecim.

Porsche pagaidām vēl nav apstiprinājis jauno modeļu cenu, taču sagaidāms, ka Turbo versiju būs iespējams iegādāties no aptuveni 150 000 eiro, bet Turbo S kabriolets maksās 190 000 eiro. 

Līdzās Turbo un Turbo S modeļiem Ženēvā būs apskatāmas arī sešcilindru 718 Cayman un 718 Boxter GTS versijas.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!