Ziņas

Škoda Vision RS konceptauto ierodas Latvijā

Škoda importētājs - Auto 100 Latvijas filiāle atskatās uz 2 gadu laikā paveikto
Tirdzniecības apjomi pieaug līdz ar dīleru tīkla paplašināšanu
Veiksmīgi startē jauni Škoda modeļi

Par Škoda zīmola attīstību Latvijā jau 2 gadus rūpējas kompānijas “Auto 100” Latvijas filiāle - un, kā uzņēmuma pārstāvji atzina šodien notikušajā preses konferencē, jau 2017. gadā tika izvirzīti ambiciozi mērķi. To vidū - pakāpeniski attīstīt spēcīgu, atraktīvu partnera tīklu, nodrošinot produkta un servisa pieejamību gan Rīgā, gan Latvijas reģionos.

“Atskatoties uz divu gadu laikā padarīto, esam gandarīti par līdz šim paveikto, kā arī mērķtiecīgi turpinām strādāt pie nākotnes plānu realizācijas – turpmāk attīstīt un stiprināt partneru tīklu gan galvaspilsētā, gan reģionos, kā arī nodrošināt tirgus pieprasījumam atbilstoši pozicionētu produktu gammu” komentē Auto 100 Latvijas filiāles vadītājs Māris Jansons.

Restrukturizējot Škoda izplatīšanas modeli Latvijas tirgū, 2017.gada rudenī darbu uzsāka pirmais un tolaik vienīgais pilna pakalpojuma klāsta dīleris Latvijā – Green Motors, Rīgā, Krasta ielā 5. Jau 2018. gada laikā klientiem tika piegādātas vairāk nekā 1000 automašīnas, nostiprinot Škoda zīmolu Latvijas tirgū TOP3 pārdotāko zīmolu vidū.

2018. gada rudenī dīleru tīklam pievienojās dīleris Valmierā – Mūsu Auto Valmiera. Savukārt pašā 2019. gada sākumā zīmols ieguva dīleri arī Kurzemē, Liepājā – Skandi Motors Liepāja. 

Līdz ar dīleru tīklu darbojas arī Škoda autorizēts servisa partneru tīkls, nodrošinot servisa pieejamību – Rīgā darbojas divi Karlo Motors uzņēmumi un Auto Īle & Herbst, Liepājā SD Autocentrs un Daugavpilī Auto Welle, turklāt jau tuvākajā nākotnē plāno atvērt dīleru pārstāvniecības Latgales reģionā un papildus pārstāvniecību Kurzemē – Ventspilī.

Partneru tīkla attīstība ir sekmējusi strauju tirdzniecības kāpumu - jau 2018. gads zīmolam iezīmējās veiksmīgs, pateicoties jaunajiem Karoq un Fabia. Tomēr noteicošo lomu Škoda modeļu paletē ieņem Octavia un Kodiaq.

Pavasarī Baltijas pirmizrādi Latvijā piedzīvoja jaunais kompaktklases modelis Scala. Tikko Latviju sasnieguši pirmie atjaunotie Superb, bet šomēnes turgū ienāks arī Kamiq krosovers. Pasaules pirmizrādi šogad piedzīvos un nākošā gada otrajā ceturksnī tirgū nonāks arī jaunā astotās paaudzes Octavia.

Škoda un sports

Zīmola pīlāri ir hokejs, rallijs, kā arī velobraukšana. Sākta sadarbība ar Latvijas Hokeja federāciju. Šīs sadarbības ietvaros, nodrošinām federācijas mobilitāti. Tāpat Auto 100 sadarbībā ar atbalsta Latvijas Automobiļu federāciju (LAF), nodrošinot gan mobilitāti, gan, rūpējoties par drošību autosporta sacīkšu laikā nodrošinot LAF vienotu tiesnešu formu.

ŠKODA VISION RS

Uz īsu brīdi Rīgā apskatāmā koncepta debija notika 2018. gada Parīzes auto izstādē, kur Škoda sniedza pirmo ieskatu nākotnes kompakto auto dizainā, atklājot jaunu dizaina posmu sportiskajam RS modeļu klāstamVISION RS galvenais uzsvars ir likts uz aerodinamiku. Modeļa priekšējā daļa ir precīzi definēta un tā laidie priekšējie lukturi piešķir tam pārsteidzošu dinamiku. Aizmugurējā daļā dominē izkliedētājs un aerodinamiski optimizēts jumta spoileris. Auto būs apskatāms Rīgā līdz trešdienai, Green Motors salonā.


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Škoda Scala

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Nenovērtējiet Scala par zemu tikai tā cenas dēļ. Vairākās kategorijās tas ir labāks pat par cenas ziņā dārgākiem ģimenes auto – tam ir patīkama gaita, pienācīga vadāmība, moderna multimediju sistēma un iespaidīgs plašums gan aizmugurē sēdošajiem, gan bagāžnieka nodalījumā. Tā vienīgie trūkumi ir dažviet lētā salona apdare un tālākpārdošanas vērtība, kas nav tik augstā kā dažiem konkurentiem.