Ziņas

Toyota atbalsta Tokijas 2020. gada spēles ar jaunu produktu

Toyota piedāvā jaunu pārvietošanās līdzekli
Izmantos Tokijas olimpiskajās spēlēs 2020. gadā
APM jeb Accessible People Mover

Toyota Motor Corporation, globālais olimpisko un paralimpisko spēļu partneris, šodien paziņoja, ka, lai atbalstītu 2020. gada Tokijas olimpiskās un paralimpiskās spēles, izstrādā jaunu, īpašu produktu – “APM (Accessible People Mover)” – mobilitātes automobili.

 Toyota mērķis ir šajās spēlēs nodrošināt ikvienam cilvēkam kustības brīvību jeb “Mobility for All”. APM ir šā izaicinājuma noslēdzošais posms, piedāvājot  risinājumu, kas palīdzēs pēc iespējas vairāk cilvēku nogādāt uz pasākumiem un norišu vietām, tostarp sportistus un spēļu darbiniekus, kā arī apmeklētājus ar dažādām vajadzībām, piemēram, seniorus, cilvēkus ar kustību traucējumiem, grūtnieces, ģimenes ar maziem bērniem un citus. 

Daļa no APM parka tiks izmantoti, lai sniegtu atpūtu/palīdzību pasākumu laikā. Spēļu laikā Toyota nodrošinās aptuveni 200 APM, atvieglojot apmeklētāju un darbinieku pārvadāšanu starp dažādām ēkām, tostarp vietām, kur norisināsies pasākumi vai sacensības, kā arī neoficiālajās teritorijās, piemēram, olimpiskajā pilsētiņā.

Lūk, video ar APM, ko publicējis Japan Times: Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota GR Supra

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Toyota kā šī auto konkurentu ir nolikusi Porsche 718 Cayman, taču patiesībā GR Supra ir atšķirīgs auto – un tas atšķiras arī no Alpine A110. Tas nav tik izveicīgs kā abi minētie, svara ziņā vieglākie auto, taču tas ir ļoti labi līdzsvarots, kompetents sporta auto, kas spēj sniegt reālu braukšanas baudu. Tas ir pietiekoši komfortabls un praktisks, lai to izmantotu arī kā ikdienas auto.