Ziņas

BMW X1 feislifts nāk ar jaunu plug-in hibrīddzinēju

BMW atsvaidzina X1 krosoveru
Jauna modifikācija - BMW X1 xDrive25e
Pārdošanā vasarā

BMW laiduši klajā atjaunināto X1 krosoveru. Lai arī tas uzreiz ir atpazīstams kā X1, “feisliftam” ir atšķirīgs priekšējais buferis, jauna miglas un priekšējo lukturu optika un, protams, masīvāka radiatora reste, kas tagad ir visu jauno BMW iezīme.

Līdzīga situācija ir auto aizmugurē - buferis, lukturi un lielākas izpūtēja caurules, jeb konkrētāk - to uzgaļi. Izmaiņu sarakstu noslēdz četri jauni riteņu disku dizaina varianti kā arī krāsojuma izvēles palete, kurā tagad ietilpst arī Jucaro Beige, Misano Blue un BMW Individual Storm Bay metāliskais krāsojums.

Interjerā pārmaiņas ir minimālas, taču redzamas - jauns pārnesumslēgs, 8,8 vai 10,25 collu infosistēmas ekrāns, apdares elementi un daži citi sīkumi, kas liecina, ka šis ir
“jaunais X1”.

Pārdošanā tas nonāks vasarā un pircējiem tiks piedāvātas modifikācijas ar trīs vai četru cilindru motoriem. Lielākais jaunums tomēr ir plug-in hybrid modifikācija, ko sauc par X1 xDrive25e. Zem motora pārsega tam ir TwinPower Turbo motors ar 125 ZS un 220 Nm, kas nodrošina jaudu priekšējiem riteņiem, kamēr aizmugurējos darbina 95 ZS un 165 Nm elektromotors, kas ļauj 50 km veikt tikai ar elektrību vien.


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!