Ziņas

BMW i7 ar vienu uzlādi veiks vismaz 600 km

Pirmo reizi pilnībā elektrisks
Eksterjerā dominē divstāvīgie lukturi
Līdz 625 km sniedzamība

BMW 7. sērijas modelis pirmo reizi vēsturē pieejams pilnībā elektriskā režīmā un ir mērķtiecīgi radīts ilgtspējīgai luksus klases mobilitātei.

BMW i7 ir aprīkots ar inovatīvām tehnoloģijām, lai vadītājam un pasažieriem sniegtu iespējami labāko braukšanas komfortu, kā arī tā unikālie dizaina elementi priecēs patiesus auto entuziastus,” stāsta Andris Ustups, BMW autosalona vadītājs.

BMW i7 xDrive60 darbina divi elektromotori, kuru kopējā jauda ir 400 kW/544 ZS, un tas var lepoties ar virkni jauninājumu, tostarp piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģiju, kas palielina tā nobraukto attālumu līdz 590/625 kilometriem WLTP ciklā, 100 km/h ātrumu sasniedzot 4,7 sekundēs.

Domājot par vadītāja un pasažieru komfortu, jaunais automobilis ir aprīkots ar salīdzinoši mazāk slēdžiem, tos aizstājot ar skārienjūtīgām virsmām – BMW Interaction Bar, kas stiepjas pāri priekšējam panelim un durvīm, un 12,3 collu informācijas ekrānu aiz stūres rata un 14,9 collu vadības ekrānu.

Arī aizmugurējā salona pasažieri var baudīt tehnoloģiju sniegtās iespējas, straumējot saturu uz 31,3 collu lielā, 8K izšķirtspējas skārienjutīgā BMW Theatre Screen ekrāna, kas iebūvēts virs priekšējiem sēdekļiem. Tāpat skārienjutīgā vadības sistēma ir saglabāta arī salona aizmugure, sniedzot pasažieriem iespēju pārvaldīt salona un ekrāna funkcijas 5,5 collu skārienjutīgajos vadības paneļos, kas iebūvēti pasažieru durvīs.

Viens no lielākajiem vizuālajiem jaunumiem BMW i7 eksterjerā ir divstāvīgie lukturi, kas  apvieno dienas gaismas lukturus, sānu lukturus, pagrieziena rādītājus, tuvās un tālās gaismas. Pēc izvēles pieejami L formā izvietoti BMW Swarovski kristālu lukturi Iconic Glow, kas katrs ir izgaismots ar LED gaismas diodēm un pilda sāna un dienas gaismas lukturu funkcijas. Priekšējās daļas izskatu izceļ arī BMW režģa kontūras apgaismojums. Kopā ar BMW Iconic Glow kristāla lukturiem tas veido vizuāli izteiksmīgu automobiļa atslēgšanas un aizslēgšanas gaismu motīvu.

Automobilis ir aprīkots ar visplašāko automatizēto braukšanas un automobiļa novietošanas sistēmu klāstu BMW vēsturē. Aktīvā kruīza kontrole ar Stop&Go funkciju kombinācijā ar joslu maiņas kontroles asistentu nodrošina drošu automatizētas braukšanas pieredzi.

Automātiskais ātruma ierobežošanas palīgs, maršruta uzraudzības funkcija, luksoforu atpazīšanas funkcija un reāllaika navigācija ļauj automobiļa ātrumu un stūres kustības precīzi pielāgot konkrētajai situācijai. 2023. gada pavasarī būs pieejama arī tālvadības funkcija, kas ļaus novietot automobili ar viedtālruņa starpniecību, autovadītājam neatrodoties automobilī.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

BMW X5

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Jaunais BMW X5 ir lielisks luksusa SUV. Bavārietis nav tik praktisks kā plaši zināmie konkurenti, bet tas izceļas ar vairākām citām kvalitātēm – interjera apdari, sportiskām gaitas īpašībām un lielisku multimediju sistēmu. xDrive45e ir viens no šī brīža iespaidīgākajiem plug-in hibrīdiem, demonstrējot apskaužamus efektivitātes rādītājus.