Ziņas

Toyota Prius vēlas kļūt par Lexus

Dīvains Prius tūnings Japānā
Dažādi noformējuma elementi un Lexus logo
Vai Prius tādēļ ir kļuvis pievilcīgāks?

Toyota Prius nekad nav ticis uzskatīts par stilīgu auto, kaut gan tā savdabīgais dizains pilnīgi noteikti ļauj šim leģendārajam hibrīdauto izcelties citu ceļu satiksmes dalībnieku vidū. Tas ir izpelnījies daudz dažādu raksturojumu, bet mēs to vidū pagaidām vēl neesam dzirdējuši vārdu „skaists”.

Kā liecina šis foto, virkne dažādu tūninga elementu nepadara to daudz pievilcīgāku – un arī Lexus zīmols nespēj tam palīdzēt, jo izskatās pilnīgi ne savā vietā. Lai arī tam ir Liberty House uzlīme, mums ir aizdomas, ka izmantotie apdares papildelementi – tai skaitā difuzors, izpūtēja caurules un lukturi nav no slavenā japāņu tūninga ateljē.

Skaidrs ir viens – Prius īpašnieks ir mēģinājis darīt visu, lai padarītu savu auto pievilcīgāku. Taču tikpat skaidrs ir arī tas, ka šis mērķis nav izdevies, jo pārspīlētais sportiskums ir pilnīgā pretrunā ar pelnīti izslavēto Prius „zaļo domāšanu”.

 

.


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota C-HR

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Komfortabls, jautrs un labi aprīkots krosovers, kura hibrīda modifikācijas būs saprātīga izvēle autoparku īpašniekiem. Jaunais 2,0 litru hibrīda dzinējs ir jaudīgāks un dinamiskāks, itin labi piestāvot C-HR raksturam, taču privātpersonām tā cena nebūs draudzīga. Neraugoties uz modeļa modernizāciju, C-HR multimediju sistēma vēl joprojām nav tik attīstīta kā konkurentiem un aizmugurē sēdošajiem varēja būt plašāka telpa.