Ziņas

Toyota Hilux 2019 Special Edition

Toyota prezentē Hilux īpašo versiju
Virkne ekskluzīvu noformējuma elementu
Pārdošanā Eiropā augustā

Toyota laiž klajā Hilux pikapa īpašo versiju, kas plašākai sabiedrībai pirmoreiz tiks prezentēta Komercauto izstādē Birmingemā no 30. aprīļa līdz 2. maijam.

Japāņu autoražotājs norāda, ka jaunais modelis „atspoguļo augošo tendenci pircējiem izvēlēties Hilux kā dzīvesstila auto”. Saukts vienkārši par Hilux 2019 Special Edition, jaunais modelis ietver ekskluzīvas eksterjera un interjera dizaina iezīmes gan Double Cab, gan arī Extra Cab virsbūvēm.

No ārpuses Hilux īpašo versiju varēs atpazīt pēc melniem un tumši pelēkiem noformējuma elementiem, 18 collu diskiem un divtoņu krāsojuma (Rietumeiropas tirgum) vai pilnīgi melna krāsojuma (Austrumeiropas tirgum).

Salons būs viscaur melns ar piano black paneļa apdari, turklāt tikai īpašajai versijai mērinstrumentu ciparnīcas būs baltas. Par to, ka šis ir īpašais Hilux, atgādinās animācija TFT ekrānā starp ciparnīcām ikreiz, kad auto tiks iedarbināts. Pat auto atslēga atšķirsies no tās, kāda ir „ierindas Hilux”. Taču Toyota Safety Sense drošības aprīkojums gan būs tikpat plašs, kā visiem Hilux.  

Hilux 2019 Special Edition nonāks pārdošanā Eiropā augustā, kā daļa no atjauninātā Hilux modeļu klāsta. Tiesa gan, Toyota pagaidām neinformē, kādas pārmaiņas gaidāmas standarta Hilux modeļiem.


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota RAV4

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

RAV4 lielākie plusi ir plašs aprīkojums un prognozes, ka tas būs ļoti uzticams (kā teju ikviens auto ar Toyota logo). Tas varbūt izskatās dārgāks nekā daži konkurenti, bet ilgtermiņā šī investētā nauda atmaksāsies uz retāku servisa apmeklējumu, hibrīddzinēja degvielas ekonomijas un stabilās tālākpārdošanas vērtības rēķina.