Ziņas

BMW vairs neražos 3. sērijas GT

BMW 3. sērijas Gran Turismo beigs pastāvēšanu
Ražotājs samazina modeļu katalogu
Brīdina par draudošiem izaicinājumiem ekonomikai

BMW vadība nolēmusi pārtraukt 3. sērijas Gran Turismo (jeb GT) modeļa ražošanu. Šāda iespēja tika pieļauta jau iepriekš, taču tagad ražotājs to ir oficiāli apstiprinājis. Sanāksmē ar investoriem BMW norādīja, ka nav plānots radīt šī modeļa turpinājumu.

Vienlaikus atzīstot, ka “pieprasījums bija labs”, BMW uzsvēra, ka vēlas samazināt savas produkcijas klāstu un pilnībā atteikties no atsevišķu modeļu atvasinājumiem.

Savu lēmumu BMW skaidro ar dažādiem izaicinājumiem, ko tas saskata tuvākajā nākotnē. BMW uzsver, ka ražošana kļūst dārgāka, izejmateriāli kļūst dārgāki, valda politiskā neskaidrība un pasaules ekonomika sāk bremzēt. Bavāriešu autoražotājs tajā daļēji vaino “starptautiskos tirdzniecības karus”, kas faktiski ir mājiens Vašingtonas virzienā.   

BMW vienlaikus informe, ka līdz 2021. gadam tā katalogā būs pieci elektroauto modeļi - i3, iX3, i4, iNext un MINI Electric.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

BMW X7

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Liels, bet iespaidīgs, praktisks un komfortabls ar luksusa līmeņa cienīgu interjeru – X7 ir labs papildinājums BMW modeļu sarakstam un luksusa SUV segmentam.