Ziņas

Škoda salons un serviss Valmierā

Škoda serviss un salons Valmierā
Mūsu Auto Valmiera - jauns Škoda dīleris Vidzemē
Pirmais pilna servisa Škoda dīleris ārpus Rīgas

No šī gada 5. septembra durvis vēris jaunais Škoda pilna servisa dīlera centrs - Mūsu Auto Valmiera, kur ir apskatāms un pieejams aktuālais Škoda modeļu klāsts, jau šobrīd  ir pieejami testa braucieni ar jaunākajām čehu zīmola automašīnām, iespējams veikt jaunu automašīnu pasūtīšanu kā arī izvēlēties atraktīvus piedāvājumus no noliktavas. 

Mūsu Auto Valmiera arī nodrošinās Škoda servisu, kā arī garantijas un pēcgarantijas auto aprūpes pakalpojumus, ievērojot rūpnīcas noteiktos, visaugstākos klientu apkalpošanas un tehnoloģiskos standartus.

“Mūsu Auto Valmiera ir otrais zīmola dīlera centrs Latvijā, realizējot izplatīšanas tīkla restrukturizāciju, kas tikta uzsākta pērnā gada rudenī . Lai Škoda kļūtu par vienu no vadošajiem un pieejamākajiem auto zīmoliem Latvijā, mēs turpināsim paplašināt dīleru tīklu visā Latvijā.

Valmierā tiek atvērts pirmais pilna servisa dīleris ārpus Rīgas, kas ļaus visiem Vidzemes iedzīvotājiem un uzņēmējiem iepazīt Škoda automobiļu klāstu un saņemt augstvērtīgu servisu. Tuvākā gada laikā plānojam atvērt vēl vismaz divus dīleru centrus, jo mēs ticam gudrai Latvijas pircēju izvēlei,” uzsver Māris Jansons, “Auto 100” Latvijas filiāles vadītājs.

Škoda  salons un oficiālais servisa centrs Mūsu Auto Valmiera būs atvērts no pirmdienas līdz sestdienai Rīgas ielā 86a, Valmierā. Visa aktuālākā informācija par ŠKODA modeļu klāstu un servisa piedāvājumiem, kā arī, iespēja pierakstīties testa braucieniem un autoservisam sev vēlamā laikā – www.skoda.lv

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!