Ziņas

Frankfurtes auto izstāde 2017: Seat Arona

Seat Arona ir VW T-Roc radinieks no Spānijas
To pašu platformu izmanto arī Seat Ibiza un VW Polo
Mazāks par Seat Ateca, gaidāms arī trešais Seat krosovers

Vēl viens jaunpienācējs kompakto krosoveru segmentā – Seat Arona. Tas faktiski ir Seat versija par tikko klajā laisto Volkswagen T-Roc, jo abiem modeļiem ir kopīga platforma, kas tiek izmantota arī jaunākās paaudzes Seat Ibiza un Volkswagen Polo modeļiem.

Atšķirībā no T-Roc, VW koncernā ietilpstošais Spānijas zīmols nav centies radīt kaut ko būtiski atšķirīgu un Arona nekļūdīgi ir atpazīstams kā Seat. Kā zināms, Seat modeļu klāstā jau ir viens krosovers – Ateca, taču drīzumā gaidāms arī trešais modelis, kas būs lielāks par Ateca, taču tā nosaukums vēl nav zināms.

Seat Arona būs pieejams plašs motoru klāsts, sākot ar 1,0 litru TSI (95 un 115 ZS), kā arī 1,6 TDI (arī 95 un 115 ZS). Jaudīgākā versija būs Arona FR ar 150 ZS 1,5 litru TSI.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Seat Ateca

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Seat Ateca ir lētāks nekā Volkswagen Tiguan, it īpaši, ja salīdzina abu marku dārgākās modifikācijas, tomēr starp ne tik bagātīgi aprīkotiem modeļiem cenu atšķirība sarūk. Tomēr, salīdzinot ar Nissan Qashqai, par to pašu cenu Ateca spēj piedāvāt lielāku ietilpību, labākas braukšanas manieres un arī lielāku jaudu. Radniecība ar Volkswagen noteikti ir vēl viens pluss.

Lietota auto tests