Ziņas

Pircējiem liela interese par jauno Seat Ateca

Seat pirmais krosovers
Veidots uz VW koncerna MQB platformas
Latvijā Seat Ateca gaidāms septembrī

Seat sagaida, ka pieprasījums pēc kompānijas pirmā krosovera – Ateca – būs krietni lielāks, nekā piedāvājums - tā informē avoti kompānijā.

Tiek ziņots, ka šogad tiks saražots vien ierobežots skaits Ateca vienību un visu nākamo gadu ražošanas kapacitāte nespēs apmierināt pircēju interesi. Tās ir labas ziņas tiem, kas būs paspējuši iegādāties Ateca – jo auto labāk turēs savu vērtību.

Kā ziņots iepriekš, modeļa pamatā ir Volkswagen koncerna MQB platforma, ko izmanto arī jaunais Tiguan. Seat Ateca konkurentu vidū ir gan minētais Tiguan, gan arī Nissan Qashqai, Mazda CX-5 un Hyundai Tucson.

Eiropas tirgū tas tiks piedāvāts ar plašu VW grupas motoru izvēli – sākot no 113 ZS 1,0 litra benzīna turbomotora un beidzot ar 2,0 litru turbodīzeli.

Latvijā dīlera salonā Seat gaidāms septembrī.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Seat Ateca

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Seat Ateca ir lētāks nekā Volkswagen Tiguan, it īpaši, ja salīdzina abu marku dārgākās modifikācijas, tomēr starp ne tik bagātīgi aprīkotiem modeļiem cenu atšķirība sarūk. Tomēr, salīdzinot ar Nissan Qashqai, par to pašu cenu Ateca spēj piedāvāt lielāku ietilpību, labākas braukšanas manieres un arī lielāku jaudu. Radniecība ar Volkswagen noteikti ir vēl viens pluss.

Lietota auto tests