Ziņas

Ķīpsalā sākas izstāde "Auto 2012"

Gada lielākā autoindustrijas izstāde Latvijā
Jaunākie auto, eksotiskie auto, tehnika
Ķīpsalā no 27.līdz 29.aprīlim

No šodienas, 27.aprīļa līdz 29. aprīlim Ķīpsalā notiks šogad lielākā autoindustrijas izstāde "Auto 2012", kurā tiks demonstrēti jaunākie vieglo automobiļu modeļi, eksotiski un tūnēti automobiļi, komerctransports, kā arī viss, kas nepieciešams auto mehāniķiem.

Līdzīgi kā iepriekšējās reizēs, arī šogad zem viena jumta sadzīvos vairāki tematiskie pasākumi:  izstāde-gadatirgus “Auto 2012”, transporta un industriālās tehnikas izstāde “Transporta tehnika 2012”, specializēto autoservisu aprīkojuma, automobiļu remonta instrumentu un aksesuāru izstāde “Automehānika 2012” un autotūninga šovs „Auto Exotica 2012”.

Šogad īpašu uzmanību izstādei "Auto 2012" ir pievērsuši auto tirgotāji, kas uz Ķīpsalu atveduši savus jaunākos modeļus.

Tieši uz izstādi Latvijā ir ieradies Isuzu D-MAX pikaps, jaunais Kia Cee'd, dīzeļhibrīda pilnpiedziņas auto Peugeot 3008 Hybrid4, kā arī Latvijā vēl neredzētais pilnpiedziņas pilsētas krosovers Peugeot 4008.

Savukārt autotūninga šovā "Auto Exotica 2012" būs apskatāmi pašmāju sacīkšu auto un dažādi Latvijā retāk sastopami spēkrati – tai skaitā pārbūvētais Nissan 350Z Track Edition modelis ar nosaukumu Zuperior, kas svinēs savu pasaules pirmizrādi.

Profesionāļiem paredzētajās izstādēs "Transporta tehnika" un "Automehānika" visiem auto industrijas speciālistiem, kā arī interesentiem būs iespējams iepazīties ar jaunākajiem dažādu ražotāju komerctransporta modeļiem, jaunāko aprīkojumu, kā arī ar jaunākajiem pakalpojumiem, ko sniedz kompānijas, kas strādā komerctransporta un autotransporta apkalpojošajā sfērā.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Saistītie raksti

Auto tests

Lynk Co 08

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Lynk & Co 08 nav tikai vēl viens ķīniešu mēģinājums iekarot Eiropu ar zemāku cenu. Tas ir tehnoloģiski drosmīgs produkts ar ļoti skaidru identitāti. Lielais akumulators, DC uzlāde un bagātīgais aprīkojums padara to par vienu no interesantākajiem PHEV segmentā. Tas nav sportiskākais SUV, un tas nav arī emocionālākais. Taču tas ir racionāli ļoti spēcīgs piedāvājums, kas apvieno elektrisku ikdienu ar benzīna drošības sajūtu. Ja Eiropas tirgus ir gatavs skatīties ārpus tradicionālajiem zīmoliem, 08 var kļūt par vienu no tiem modeļiem, kas maina priekšstatus par to, kas ir “premium”.