Dartz Prombron par sešiem miljoniem eiro
Jaunums no Dartz
Prombron Black Dragon
Tikai 12 eksemplāri

Latvijā dibinātais eksotisko auto būvētājs Dartz, kas ieguvis pasaules slavu ar savām Prombron bruņumašīnām, gatavo jaunu modeli – Black Dragon, kas būs pieejams tikai Ķīnas tirgū.
Matēti melnās krāsas Prombron Black Dragon ir 60cm garāks nekā standarta modelis un tam ir unikāla durvju koncepcija – kreisajā pusē ir tikai vadītāja durvis, bet labajā pusē – trīs durvis pasažieriem.
Auto noformējumā netrūkst Dartz raksturīgās greznības, ko pasvītro īstiem dārgakmeņiem rotāts pūķa logo. Jumta reliņi un daži citi virsbūves elementi ir klāti ar sudrabu un izgreznoti ar ķīniešu ornamentiem.
Greznības netrūkst arī interjerā, kur atrodams arī televizors ar 42 collu ekrānu. Neraugoties uz ārišķīgo noformējumu, auto pasažieri ir diezgan labi pasargāti no naidīgi noskaņotu cilvēku uzbrukumiem, pat ja lietā tiek likti šaujamieroči.
Tiks izgatavoti vien 12 Black Dragon eksemplāru, to cena – nepilni seši miljoni eiro gabalā.
Dartz Prombron ir regulārs viesis Top Marques autošovā Monako, īpašu Prombron iegādājies arī hiphopa mūziķis Akon, šis auto figurē arī Holivudas komēdijā „Diktators”, kur galveno lomu atveido Saša Barons Koens.
Skaties fotogaleriju!
What Car? TV: Dartz Prombron par sešiem miljoniem eiro
Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...