Video ziņas

VIDEO: Aizliegta Hyundai reklāma

Hyundai Veloster reklāma
Trīs durvju plusi
Skaties video!

Hyundai Veloster ir viens savdabīgs auto, kam labajā pusē ir divas durvis, bet  kreisajā - vienas. 

Šobrīd nav īsti skaidrs, kas  motivēja Hyundai dizainerus  radīt šādu auto, taču kompānijas nolīgtā reklāmas aģentūra Nīderlandē izlēma akcentēt, ka tas darīts drošības vārdā.

Tāpēc izveidots atbilstošs reklāmas klips, kur, ņemot talkā Veloster konkurentu - Ford Focus - šāda durvju izkārtojuma  plusi tiek vairāk nekā uzskatāmi paskaidroti.

Tiesa gan, radošie prāti aģentūrā mazliet pārcentušies, jo Hyundai šo reklāmu aizlieguši demonstrēt  televīzijā.

Skaties video!

What Car? TV: VIDEO: Aizliegta Hyundai reklāma

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Saistītie raksti

Auto tests

Hyundai Inster

What Car? Vērtē Novērtēts ar 5 no 5

Hyundai Inster ir lielisks kompaktais elektromobilis, kas nodrošina ērtu braukšanu, konkurētspējīgu cenu un garāku akumulatora darbības diapazonu nekā konkurenti. Mēs uzskatām, ka tā ir lieliska izvēle pircējiem, kas meklē pilsētas apvidus automobili. Mēs izvēlētos In versiju, jo, lai gan tā maksā nedaudz vairāk, tā ir daudz universālāka.