Ziņas

Džona Lenona Ferrari cer pārdot par ceturtdaļmiljonu

Izsolē pārdos Džona Lenona pirmo auto
1965.gada izlaiduma Ferrari GT 2+2 Coupe
Cena ap ceturtdaļmiljonu dolāru

Nākošmēnes pārdošanā nonāks Džona Lenona pirmais auto, kura cena varētu sasniegt ceturtdaļmiljonu dolāru.

Pateicoties savas grupas The Beatles panākumiem, Lenons uzreiz pēc autovadītāja tiesību iegūšanas 1965.gadā varēja atļauties iegādāties tā paša gada izlaiduma Ferrari GT 2+2 Coupe.

Tas bija laiks, kad The Beatles laida klajā savus nemirstīgos hitus „Help” un „Ticket to Ride”. Taču Lenonam šis auto nepiederēja ilgi – vien nedaudz mazāk kā gadu, jo drīz pēc tam viņš iegādājās Rolls Royce Phantom V limuzīnu, ko, kā jau radošs cilvēks būdams, izkrāsoja psihodēliskās krāsās.

Šobrīd nav zināms, kas bija iepriekšminētā Ferrari īpašnieks pēc tam, kad Lenons no tā atvadījās. Tas nonāca atklātībā pirms nedaudz vairāk kā 10 gadiem un tika pilnībā restaurēts.

Izsole notiks 5.februārī.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Saistītie raksti

Auto tests

Ferrari Purosangue

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ferrari pūristi var atvilkt elpu – Purosangue nosaka jaunus SUV automobiļu vadāmības standartus. Lai noticētu tam, ko tas spēj, ir jāpiedzīvo Purosangue saķere, līdzsvars un dinamika, turklāt tā V12 motors ir īsts meistardarbs. Par šo veiktspēju ir jāmaksā, un mēs nedomājam tikai finansiāli. Ja jums ir svarīga praktiskums, jums labāk derēs Bentley Bentayga S, Lamborghini Urus vai Porsche Cayenne.

Lietota auto tests