Peugeot parāda HR1 konceptu
Peugeot tēmē uz kompakto krosoveru tirgu
Laiž klajā HR1 konceptu
Hybrid4 tehnoloģija

Atliek Nissan nākt klajā ar mini krosoveru Juke, kā sarosās arī konkurenti. Parīzes autošovā Peugeot nākuši klajā ar HR1 konceptu, kas sola mainīt „vispārējo priekšstatu par vieglajām automašīnām”.
Peugeot norāda, ka HR1 ir ekskluzīva un novatoriska koncepcija, kurā sapludināti tādi stili, kas raksturīgi gan pilsētas automašīnām, gan kupejām, gan apvidus automašīnām. Šāds auto ir paredzēts jauniem pircējiem, kam ir svarīgs dizains, novatorisms un kas meklē savam dzīves stilam piemērotu auto.
HR1 ir izmantota HYbrid4 tehnoloģija: priekšā atrodas trīscilindru 1,2 litru benzīna iekšdedzes dzinējs, bet aizmugurē – elektromotors. Rezultātā samazinās CO2 izmešu daudzums (80 g/km, bet elektromotora darbības gadījumā 0), turklāt automašīnai ir 147 ZS maksimālā jauda un četru riteņu piedziņa.
Pilsētas automašīna
HR1 ir iecerēts kā pilsētas auto. Tā tas ir gan automobiļa kompakto izmēru (garums 3,69 m), gan oriģinālās durvju sistēmas dēļ. HR1 ir divas elektroniski paceļamās durvis, kas atvieglo iekļūšanu automašīnā, piemēram, šaurā stāvvietā vai mazā garāžā. Augstais klīrenss nodrošina vadītājam labāku redzamību un atvieglo manevrēšanu.
Daudzfunkcionāls salons
HR1 dizains izstrādāts jauniem pilsētas iedzīvotājiem bez bērniem. Bagāžas nodalījuma ietilpība sasniedz gandrīz 734 litrus.
HR1 salonu var ļoti ātri pārveidot – pateicoties gudri izvietotajai sēdekļu stiprinājuma sistēmai, tajā var ievietot trīs vai četrus normāla izmēra sēdekļus. Aizmugures sēdekļu karkasi atrodas aiz priekšējiem sēdekļiem, dodot iespēju vienā mirklī konfigurāciju mainīt.
Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...