Ziņas

Pilnīgi jaunais Lexus LM – luksusa mobilitātes pionieris

Vēl neredzēts komforta līmenis
2,5 litru pašuzlādes hibrīddzinējs
Paātrinājums līdz 100 km/h tikai 8,7 sekundēs

Viens no galvenajiem uzstādījumiem LM izstrādes laikā bija miers un klusums salonā – īpašības, kas raksturīgas patiesam luksusam. Par iedvesmu šim meistardarbam kalpoja oriģinālais Lexus LS, un viens no galvenajiem mērķiem bija nodrošināt tādu klusumu, kādu var rast pastaigā pa klusu mežaparku, kā arī nomierinošu un patīkamu vidi, kas piedāvā optimālus apstākļus atpūtai un ļauj pasažieriem baudīt filmu vai koncentrēties uz darbu.

Lai sasniegtu šo mērķi, tika rūpīgi analizēti visi iespējamie trokšņi, un tika īstenoti visaptveroši pasākumi, lai izolētu trokšņu avotus un novērstu nevēlamu skaņu iekļūšanu salonā. Automašīnas izstrādes gaitā tika rūpīgi strādāts pie konstrukcijas hermetizācijas un spraugu samazināšanas, un visvairāk tika sašaurinātas atstarpes starp durvīm un virsbūvi. Īpaši riteņi slāpē rites troksni, savukārt četru sēdvietu LM starpsiena ir izgatavota no akustiskā stikla un mazina trokšņu pārnesi starp salona priekšējo un aizmugurējo daļu.

Četru sēdvietu LM ir aprīkots ar speciāli šim modelim pielāgotu Mark Levinson 3D Surround Sound audio sistēmu. Gan četru, gan septiņu sēdvietu konfigurācijas modeļi ir aprīkoti ar ultraplatiem augstas izšķirtspējas ekrāniem, kas nodrošina augstākajiem standartiem atbilstošu skaņu un attēlu un automašīnā rada kinoteātra iespaidu. Šī unikālā audio sistēma piedāvā gan saistītos, gan neatkarīgos režīmus, ļaujot pasažieriem priekšā un aizmugurē baudīt gan vienādu, gan dažādu saturu, un ir apliecinājums Lexus izpratnei par personalizētu komfortu.

Lexus Climate Concierge sistēma, kas izstrādāta jaunajam LM, ir daudz vairāk nekā tikai gaisa kondicionieris, jo ietekmē arī virkni citu salona vides aspektu. Tā būtībā darbojas kā personiskais sulainis, kas vienmēr gādā, lai visas ar salona atmosfēru saistītās funkcijas kalpotu katra braucēja prasībām, tostarp gaisa kondicionēšana, salona aizmugures apgaismojums, logu aizkari un sēdekļa pozīcija.

Ar 2,5 litru pašuzlādes hibrīddzinēju aprīkotais LM 350h ir kluss un ļoti efektīvs, taču tā 250 DIN ZS/184 kW jauda un 239 Nm maksimālais griezes moments paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h nodrošina 8,7 sekundēs. Standarta aprīkojumā ietilpst E-Four elektroniskā pilnpiedziņa. Tā, pārdalot griezes momentu, privileģē aizmugurējo asi, kas nodrošina stabilitāti pagriezienos un augstāko komfortu pasažieriem.

LM ir aprīkots ar adaptīvo balstiekārtu (AVS). Amortizatoros ir iebūvēti vārsti, kas ir frekvences jutīgi, tāpēc amortizatori darbojas mikro amplitūdā un augstfrekvences līmenī, kam pateicoties salonā sēdošie mazāk jūt ceļa reljefu. Turklāt AVS ir lineārie solenoīda aktuatori, kas uzlabo braukšanas komfortu un stūres reakciju.

Vadītāja un pasažieru drošības nolūkā LM aprīkojumā iekļauta jaunākās paaudzes Lexus Safety System+ aktīvās drošības un vadītāja atbalsta sistēmas. Tajā ir plašākas pretsadursmes funkcijas, tostarp ārkārtas stūrēšana un adaptīvā kruīza kontrole darbojas kopā ar proaktīvo braukšanas palīgu, kas paaugstina drošību, manevrējot lēnā pilsētas satiksmē. Plašo drošības funkciju klāstu papildina joslas maiņas asistents, sistēma, kas brīdina par cita auto tuvošanos priekšpusē no sāniem, un modrības uzraudzība. Pateicoties šiem palīgiem, LM vadītājam un pasažieriem tiek nodrošināta pirmklasīga braukšana un lieliska pašsajūta.

Ikkatrā LM detaļā jūtama bezgalīgā Lexus tiekšanās sasniegt "Omotenashi augstāko pakāpi", kas atbalsojas personalizētā greznībā, komfortā un labsajūtā. Sākot no četru sēdvietu modeļa centrālās sekcijas, kas nodrošina izturību un stingrību, un beidzot ar integrēto virsmas temperatūras skenēšanu – Lexus patiesi ir ņēmis vērā katru sīkumu, lai greznība un komforts jaunajā LM nebūtu nošķirami.

Pilnīgi jaunā Lexus LM debija aizsāk aizraujošu nodaļu "Luxury Mover" stāstā. Lexus, kas neatlaidīgi piedāvā patiesu luksusa līmeņa mobilitāti, ir sācis revolūciju – apvienojis komfortu, greznību un inovācijas vienā iespaidīgā mašīnā. Un tas pārliecinās auto entuziastus visā pasaulē.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Lexus RX

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

RX demonstrē ļoti labu sniegumu, pateicoties tā izsmalcinātībai, greznajam salonam un iespaidīgajai hibrīda veiktspējai. Protams, arī uzticamība ir būtiska priekšrocība. Parastā hibrīddzinēja versija lieliski noderēs tiem, kam nav pieejama uzlādes iespēja mājās vai darbā. Lai gan sniedzamība elektriskajā režīmā plug-in hibrīda versijai nav tik iespaidīga kā dažiem konkurentiem, Lexus pieejams par saprātīgāku cenu.