Ziņas

Lexus iepazīstina ar jauno NX

Jaunais NX apvidnieks
Pirmais plug-in hibrīds
Tirdzniecībā jau šī gada beigās

Lexus prezentējis jaunu apvidus auto modeli. Japāņu autoražotājs atklājis, ka 95% izmantoto detaļu izstrādātas no jauna.

Otrās paaudzes NX apvidnieka pamatā ir jaunā GA-K platforma, kas izceļas ar zemāku smaguma centru, klusāku gaitu un uzlabotu vadāmību. Būtiski atzīmēt, ka šo platformu izmanto arī septiņvietīgais Toyota Highlander. Jaunais modelis ir par 20 mm garāks un 20 mm platāks, bet riteņu bāze pastiepusies par 30 mm.

Jaunais NX izceļas ar vairākiem jaunievedumiem eksterjerā. To vidū ir apjomīgs radiatora režģis, jauna optikas forma un aizmugures spoileris ar iebūvētu bremžu gaismu, savukārt Lexus emblēmu šeit aizvieto drukāts zīmola nosaukums.

Zem NX motora pārsega atrodīsies 2,4 litru benzīna turbomotors vai 2,4 litru atmosfēriskais agregāts, kas sasaistīts ar astoņpakāpju automātisko transmisiju. Tāpat tiks piedāvātas divas hibrīdversijas – NX350h un pirmais Lexus spraudņa hibrīds NX 450h+. 

Tas apvienos 18 kWh akumulatoru un 2,5 l iekšdedzes motoru. Sistēmas kopējā jauda būs 306 ZS, bet bezizmešu režīmā varēs veikt 63 km distanci.

Zināms, ka jaunais NX tirdzniecībā nonāks jau šī gada beigās.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Lexus UX300e

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ja dzīvojat pilsētā un vēlaties iegādāties kompakto elektrisko SUV, UX300e ir pievilcīgs kandidāts. Tas ir bagātīgi aprīkots un tam piemīt izcilā Lexus uzticamības reputācija. Tomēr, ja šis kalpos kā ģimenes auto, ir grūti ignorēt faktu, ka tirgū ir pieejami krietni lētāki un ietilpīgāki sāncenši, piemēram, Kia e-Niro un Tesla Model 3. Abi spēs ar vienu uzlādi veikt lielāku distanci un abiem būs modernāka multimediju sistēma.