Ziņas

Lexus radījis ideju sēriju ar Mēness transportlīdzekļiem

Lexus nākotnes vīzijas
Transportlīdzekļi izmantošanai ārpus planētas
Motocikla stila auto, kas traucas ar 500 km/h

Zero Gravity

Zero Gravity ir vienvietīgs transportlīdzeklis, kas vadāms līdzīgi kā motocikls, bet kurā izmantota magnētiskā levitācija, lai noturētu transportlīdzekli virs Mēness virsmas – šo tehnoloģiju Lexus jau ir izmantojis dzīvē unikālajā liddēļa projektā. Lai radītu dizaina valodā izstāstītas mistērijas sajūtu, asās kvadrātveida malas ir pārveidotas plūstošās, izliektās virsmās. Vadītājs saglabā pilnīgu kontroli pār transportlīdzekli, vienmērīgi slīdot pāri nelīdzenajai un bedrainajai Mēness virsmai, lai arī paredzamais ātrums ir līdz 500 km/h.

Lexus Cosmos

Lexus Cosmos koncepcija ļauj izmantot šo transportlīdzekli ceļošanai gan kosmosā, gan uz Mēness virsmas. Tam ir pilnībā telpiska stikla forma, kas kalpo gan kā plaša observatorija, gan kā iespēja izpētīt zema gravitācijas spēka fenomenu. Šī koncepcija tika izstrādāta, lai radītu jaunu un ekskluzīvu nākotnē izmantojamu luksusa līmeņa pieredzi.

Bouncing Moon Roller

Bouncing Moon Roller transportlīdzekli aizsargā elastīgs grafēna nanocauruļu burbulis. Šāda konstrukcija ļauj transportlīdzeklim jebkurā leņķī lēkāt un ripot pāri ļoti atšķirīgam reljefam. Kabīne un akumulatori atrodas vienviet žiroskopa šūnā, bet riteņveidīgs stabilizators rada aizraujošu, tomēr arī pasargātu sajūtu.

Lexus Lunar Cruiser


Lunar Cruiser ir daudzfunkcionāls Mēness transportlīdzeklis izmantošanai gan uz Mēness virsmas, gan debesīs. Tā milzīgās riepas nodrošina ērtu braucienu pat pa ļoti nelīdzenu teritoriju. Turklāt riteņi var pagriezties 90 grādu leņķī, un transportlīdzeklis var lidot kā drons, sniedzot vadītājam brīvību izpētīt gan Mēness virsmu, gan debesis. Organiski veidotā kabīne ir īpaši atbilstoša ķermeņa aprisēm 3D vārpstas kustības formā, nodrošinot atklātu skatu, ērtu interjeru un ikonisku izskatu.

Lexus Lunar Mission


Lunar Mission ir konstruēts tā, lai cilvēki varētu aizlidot uz Mēnesi un pēc tam pastaigāties pa to. Korpusā ir iekļauta plūdena sānu konstrukcija, kas lidojuma laikā spēj atspoguļot visumu. Spārniem piemīt raksturīgā vārpstas forma, kas iekļauta Lexus emblēmā, iezīmējot transportlīdzekļa aprises.

Lexus Moon Racer


Moon Racer ir atpūtai paredzēts vienvietīgs transportlīdzeklis, kas projektēts, lai pārvarētu dažādās virsotnes, kas sastopamas uz Mēness virsmas, un ļautu lietotājam lēkājot, rāpjoties un traucoties izbaudīt zema gravitācijas spēka īpatnības un iepazīties ar visu Mēnesi. Milzīgais stikla burbulis, kas aptver autovadītāju, izceļ brīvības sajūtu.

Lexus Lunar


Lunar ir lielizmēra transportlīdzeklis, kas paredzēts drošai Mēness izpētei. Tas ir sadalīts divas daļās – apakšējo daļu veido platforma ar sešiem spēcīgiem riteņiem, kas ļauj transportlīdzeklim braukt, kur vien autovadītājs vēlas; augšējā daļā ir iekārtota dzīvojamā zona. Abas transportlīdzekļa daļas ir atdalāmas; augšējo daļu var noņemt un izmantot Mēness kolonijas sākumam.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Lexus UX300e

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ja dzīvojat pilsētā un vēlaties iegādāties kompakto elektrisko SUV, UX300e ir pievilcīgs kandidāts. Tas ir bagātīgi aprīkots un tam piemīt izcilā Lexus uzticamības reputācija. Tomēr, ja šis kalpos kā ģimenes auto, ir grūti ignorēt faktu, ka tirgū ir pieejami krietni lētāki un ietilpīgāki sāncenši, piemēram, Kia e-Niro un Tesla Model 3. Abi spēs ar vienu uzlādi veikt lielāku distanci un abiem būs modernāka multimediju sistēma.