Auto pārdošana

Sludinājuma uzrakstīšana

Sludinājuma uzrakstīšana

No sludinājuma teksta bieži vien ir atkarīgs tas, vai jūs nevarēsiet atkauties no potenciālo pircēju zvaniem, vai arī gluži otrādi – nedēļām gaidīsiet, kamēr kāds piezvana.

1. Iekļaujiet sludinājuma tekstā visu būtiskāko informāciju, taču izvairieties no tādām klišejām, kā piemēram „viens saimnieks Vācijā”, „tikko no Šveices”, vai „auto piederējis sievietei”.

2. Sludinājumā norādiet precīzu modeļa/modifikācijas nosaukumu, reģistrācijas gadu, nobraukumu, krāsu, īpašnieku skaitu, aprīkojuma specifikāciju, kā arī to, vai automašīnai ir pilna servisa vēsture. Neaizmirstiet pievienot arī krāsainu fotogrāfiju un savu tālruņa numuru.

3. Ja jūs pārdodat auto ar interneta izsoles, piemēram , eBay starpniecību, vietas tekstam jums noteikti būs vairāk. Tomēr mēs rekomendējam neizplūst garos aprakstos – īss un konkrēts sludinājums noteikti ir vērtīgāks, kamēr vien tajā ir iekļauta svarīgākā informācija.  Tomēr eBay var izvērsties ar fotogrāfijām – tā ir priekšrocība, ko nevajag laist garām un prātīgi izmantot.

4. Izvairieties no saīsinājumiem. Ir viegli tos sarindot vienu pēc otra, taču liela daļa pircēju nesaprot, ko tie nozīmē. Protams, izņēmums ir tādas ierasti lietotas abreviatūras kā AC (gaisa kondicionētājs), ABS (bremzes ar pretbloķēšanas funkciju), ESP (elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma), kurus var lietot, lai samazinātu zīmju skaitu sludinājumā. 


Saistītie raksti

Auto tests

Lexus ES

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ir daudz iemeslu, kuru dēļ Lexus ES ir vērts ieteikt. Galvenokārt tādēļ, ka tas ir komfortabls, ietilpīgs, turklāt ar ļoti labu trokšņu izolāciju. Nākamais punkts ir lietošanas izmaksas – šajā ziņā hibrīddzinējs ir laba alternatīva konkurentu dīzeļmotoriem. Tomēr, lai arī Lexus ES ļauj braukt arī sportiskā režīmā, nevar noslēpt faktu, ka hibrīddzinējam trūkst tās elastības, kāda ir vecajiem, labajiem dīzeļiem. Par ļoti konkurētspējīgu cenu Lexus ES ir pieejams plašs un neapšaubāmi biznesa klases cienīgs aprīkojums, taču infosistēmas lietošana ir daudz neērtāka, nekā vācu konkurentu modeļos.