Auto pārdošana

Sludinājuma uzrakstīšana

Sludinājuma uzrakstīšana

No sludinājuma teksta bieži vien ir atkarīgs tas, vai jūs nevarēsiet atkauties no potenciālo pircēju zvaniem, vai arī gluži otrādi – nedēļām gaidīsiet, kamēr kāds piezvana.

1. Iekļaujiet sludinājuma tekstā visu būtiskāko informāciju, taču izvairieties no tādām klišejām, kā piemēram „viens saimnieks Vācijā”, „tikko no Šveices”, vai „auto piederējis sievietei”.

2. Sludinājumā norādiet precīzu modeļa/modifikācijas nosaukumu, reģistrācijas gadu, nobraukumu, krāsu, īpašnieku skaitu, aprīkojuma specifikāciju, kā arī to, vai automašīnai ir pilna servisa vēsture. Neaizmirstiet pievienot arī krāsainu fotogrāfiju un savu tālruņa numuru.

3. Ja jūs pārdodat auto ar interneta izsoles, piemēram , eBay starpniecību, vietas tekstam jums noteikti būs vairāk. Tomēr mēs rekomendējam neizplūst garos aprakstos – īss un konkrēts sludinājums noteikti ir vērtīgāks, kamēr vien tajā ir iekļauta svarīgākā informācija.  Tomēr eBay var izvērsties ar fotogrāfijām – tā ir priekšrocība, ko nevajag laist garām un prātīgi izmantot.

4. Izvairieties no saīsinājumiem. Ir viegli tos sarindot vienu pēc otra, taču liela daļa pircēju nesaprot, ko tie nozīmē. Protams, izņēmums ir tādas ierasti lietotas abreviatūras kā AC (gaisa kondicionētājs), ABS (bremzes ar pretbloķēšanas funkciju), ESP (elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma), kurus var lietot, lai samazinātu zīmju skaitu sludinājumā. 


Saistītie raksti

Auto tests

Honda CR-V

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Jaunais Honda CR-V ir lielāks, ietilpīgāks, tam ir vairāk komforta un drošības ekstru, turklāt tas ir pieejams ar septiņu sēdvietu opciju. Manuālās vai CVT transmisijas, priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas kombināciju saraksts ir pietiekami plašs, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes un vajadzības, taču dīzeļdzinējs šim modelim vairs nav pieejams. Tas nav 100% perfekts, taču ir vērā ņemams konkurents labākajiem šīs klases pārstāvjiem.