What Car? - Auto un auto testi – What Car? Palīdzam tev nopirkt labāk
Saturs
Aizsardzība pret zagļiem
 

Auto lietošana - Aizsardzība pret zagļiem


Reklāma

Daži veselā saprāta noteikumi, kurus ievērojot, jūs vienmēr būsit soli priekšā auto zagļiem un samazināsit iespēju kļūt par viņu upuriem.

Vienmēr aizslēdziet automašīnu – pat ja atstājat to uz dažām sekundēm, lai samaksātu par degvielu. Aizveriet logus un lūku, uzlieciet stūres bloķētāju un ieslēdziet signalizāciju.

• Brauciet ar aizslēgtām durvīm. Dažiem auto šī funkcija iedarbojas automātiski, kolīdz mašīna izkustas no vietas. Pārliecinieties, ka vērtīgas mantas nav viegli pamanāmas un sasniedzamas zagļiem, kas varētu tuvoties jūsu mašīnai satiksmes sastrēgumos vai apstājoties pie luksofora.

Neko neatstājiet mašīnā pat tad, kad esat to novietojis pa nakti uz sava piebraucamā ceļa.

• Ja kāds cenšas apzagt jūsu auto, jums tajā atrodoties, signalizējiet ar skaņu un gaismām, lai pievērstu uzmanību. Ja nav neviena, kurš varētu palīdzēt vai arī uzbrucējs var kļūt agresīvs, atdodiet atslēgas.

• Auto novietojiet publiskā, labi apgaismotā vietā iespējami tuvu novērošanas kamerām.

• Aptuveni četrās piektdaļās visu gadījumu, kad auto tiek uzlauzts vai tam izsit logu stiklus, zagļi ir vēlējušies iegūt mašīnas salonā atstātās mantas vai radiouztvērēju/atskaņotāju. Tāpēc, atstājot automašīnu stāvvietā, centieties neatstāt tajā neko vērtīgu.

• Pirms atstājat mašīnu stāvlaukumā, izvairieties pārlikt bagāžas nodalījumā koferus vai drēbes. Zagļi vienmēr ilgstoši novēro teritoriju, kurā tie meklē savus potenciālos upurus.

• Izvairieties iebraukt stāvvietā, dārdinot skaļu mūziku, jo dārgās audiosistēmas nereti mēdz izzagt ne tikai «profesionāli» autozagļi, bet arī blakus pagadījušies skaudīgi dīkdieņi.

• Bieži auto zagļi strādā kopā ar kabatzagļiem. Tāpēc vienmēr uzmaniet sava auto atslēgas.

• Nēsājiet auto atslēgas iekškabatās.

Mājās turiet auto atslēgas tālu no durvīm un logiem – zagļi spēj izmantot pat makšķerēšanas piederumus, lai izvilktu atslēgas pa vaļēju logu, un pazustu ar visu jūsu auto.

• Neveriet uz viena riņķa atslēgu un signalizācijas pulti vai ele­ktronisko atslēgu – čipu (bezkontakta virtuālajam imobilaiz­eram), tās noteikti ir jānēsā dažādās kabatās – ja arī atslēga tiek nozagta, auto tomēr aizbraukt nevarēs.

• Neaizmirstiet, ka jūs saņemsit apdrošināšanas atlīdzību par nozagto auto tikai tad, ja varēsit apdrošinātājam uzrādīt abus mašīnas atslēgu komplektus.
 
Līzings

Mini Cooper

EUR 5500

Chevrolet Tahoe

EUR 22000

Seat Exeo ST

EUR 10600

Lexus GS300h

EUR 37200

Mini Countryman

EUR 14500

Toyota Avensis

EUR 14900

Toyota Rav 4

EUR 32250

BMW X5

EUR 15200

Nissan Navara

EUR 10000

BMW 316

EUR 16000

Renault Megane

EUR 8500

BMW M550

EUR 55000

Citroen Grand C4 Picasso

EUR 9900

Honda Accord

EUR 12990

Land-Rover Range Rover Sport

EUR 59900

Mercedes-Benz R350

EUR 21990

BMW 520

EUR 29900

Toyota GT 86

EUR 19900

Toyota Land Cruiser

EUR 53900

Mercedes-Benz ML320

EUR 15609

Meklē auto testu
Jauns auto Lietots auto
  
Pircēja palīgs
Whatcar.lv sludinājumi
Mans What Car?Mans profilsLapas kartePrivacyContact UsTermsSend to a FriendPar WhatcarRSS
Haymarket Logo
© Haymarket Media Group 2016