What Car? - Auto un auto testi – What Car? Palīdzam tev nopirkt labāk

Atsauksmes par Dodge Durango

2012.gada 27.marts

Reklāma


Ko jūs varat pastāstīt par Dodge Durango (1998.g. 5,2 litru dzinējs)?
Kaspars

Uzticamais un praktiski nenokaujamais V8 motors, augstais klīrenss, iespēja vilkt 3.5 tonnas un izteikti plašais salons padara 1998.gada Dodge Durango par vienu no labākajiem tā laika amerikāņu džipiem savā klasē.

Šim auto patiešām ir maz kur piesieties. Kopumā Durango ir tipisks amerikāņu auto, no kura lieki gaidīt tik precīzu vadāmību kā BMW X5, bet arī lielus mīnusus un defektus ir grūti atrast. Auto ir pasmags, tāpēc braucot pa mūsu ceļiem, visvairāk cieš piekare un ritošā daļa.

Ja lodbalstu maiņa būtu uzskatāma pie standarta remontdarbiem, tad priekšējo gultņu maiņa  nebūs lēts prieks. No mezgliem, ko vajadzētu uzmanīt, jāpiemin motora dzesēšanas sistēma.

Vairums 1998.gada Dodge Durango ir ar aizmugurējo riteņu piedziņu un īslaicīgi (piemēram, bezceļu apstākļos) pieslēdzamu priekšējo tiltu. Retāk sastopami ir Durango ar pastāvīgo 4x4 pilnpiedziņu, tomēr tā būtu labāka izvēle, ja vēlaties papildus stabilitāti ziemas apstākļos.

Protams, jārēķinās, ka apskatītajam auto ir jau 14 gadi. Šāda gadagājuma auto ļoti daudz kas būs atkarīgs no konkrētā eksemplāra tehniskā stāvokļa un iepriekšējo īpašnieku rūpības, laicīgi veicot servisa apkopes un remontus.

Lai izvairītos no liekām galvassāpēm, iesakām veikt auto pirms iegādes diagnostiku specializētā autoservisā (piemēram, Atlas Motors) kas izmaksās apmēram 20 LVL, bet pasargās no neparedzētiem izdevumiem pēc auto iegādes.

Un vēl - jums jābūt pietiekami pārtikušam, lai apmierinātu Durango apetīti pēc benzīna. Ar 20 litriem uz 100 km pilsētā būs jārēķinās.Meklē auto testu
Jauns auto Lietots auto
  
Pircēja palīgs
Whatcar.lv sludinājumi
Mans What Car?Mans profilsLapas kartePrivacyContact UsTermsSend to a FriendPar WhatcarRSS
Haymarket Logo
© Haymarket Media Group 2017