Ziņas

Ženēvas auto izstāde 2019: Zenvo TSR-S

Dānijas zīmola Zenvo jaunākais hiperkārs
Zenvo TSR-S ar 1193 ZS
2,8 sekundes līdz 100 km/h

Tiem, kas ar saviem hiperkāriem brauc pa trasi, nevis koplietošanas ceļiem, Dānijā bāzētais autoražotājs Zenvo piedāvā TSR-S modeli. Tam ir 5,8 litru V8 motors ar diviem kompresoriem, tāpēc nav brīnums, ka tā tehniskie parametri ir 1193 ZS un vairāk nekā 1100 Nm.

Pateicoties septiņpakāpju paddle-shift transmisijai, no 0 līdz 100 km/h tas spēj paātrināties 2,8 sekundēs, bet 200 km/h sasniedz 6,8 sekundēs. Maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots pie 325 km/h.

Ženēvas autoizstādē demostrētais Zenvo TSR-S ir “Grotto Azura” krāsā, kas nodēvēta par godu slavenajai alai jūrā pie Kapri salas Itālijā.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Lexus ES

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ir daudz iemeslu, kuru dēļ Lexus ES ir vērts ieteikt. Galvenokārt tādēļ, ka tas ir komfortabls, ietilpīgs, turklāt ar ļoti labu trokšņu izolāciju. Nākamais punkts ir lietošanas izmaksas – šajā ziņā hibrīddzinējs ir laba alternatīva konkurentu dīzeļmotoriem. Tomēr, lai arī Lexus ES ļauj braukt arī sportiskā režīmā, nevar noslēpt faktu, ka hibrīddzinējam trūkst tās elastības, kāda ir vecajiem, labajiem dīzeļiem. Par ļoti konkurētspējīgu cenu Lexus ES ir pieejams plašs un neapšaubāmi biznesa klases cienīgs aprīkojums, taču infosistēmas lietošana ir daudz neērtāka, nekā vācu konkurentu modeļos.