Ziņas

Honda laiž klajā HR-V Sport

Honda HR-V krosovera īpašā versija Sport
Atšķirīgs noformējums, dinamiskāka braukšanas pieredze
Drīzumā pie WESS Motors Honda

Honda HR-V krosovera pēdējās paaudzes modelis atsvaidzināts ar īpašo versiju Sport - tas ir īpašs aprīkojuma līmenis šogad atjauninātajam kompaktajam krosoveram.

HR-V Sport no standarta modeļa atšķiras ar sportiskā stilā ieturētiem vizuāliem apdares elementiem gan eksterjerā, gan salonā. Tie ietver arī melnus sānu spoguļu korpusus, dubulto izpūtēju un 18 collu vieglmetāla diskus ar īpašu dizainu. Honda norāda, ka veikti arī uzlabojumi balstiekārtā, lai panāktu dinamiskākas braukšanas sajūtas.

HR-V Sport pieejams tikai 1,5 litru 182 ZS benzīna turbodzinējs, kas jau tiek izmantots jaunākās paaudzes Honda Civic. To var komplektēt ar sešpakāpju manuālo transmisiju vai CVT transmisiju.

Honda informē, ka HR-V Sport radīts, pircējiem, kas vēlas vēl dinamiskāku braukšanas pieredzi. Modeļa ražošana sāksies 2019. gada janvārī, un pirmās piegādes klientiem notiks 2019. gada pavasarī.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Honda CR-V

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Jaunais Honda CR-V ir lielāks, ietilpīgāks, tam ir vairāk komforta un drošības ekstru, turklāt tas ir pieejams ar septiņu sēdvietu opciju. Manuālās vai CVT transmisijas, priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas kombināciju saraksts ir pietiekami plašs, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes un vajadzības, taču dīzeļdzinējs šim modelim vairs nav pieejams. Tas nav 100% perfekts, taču ir vērā ņemams konkurents labākajiem šīs klases pārstāvjiem.