Ziņas

Parīzes auto izstāde 2018

Sākas Parīzes autošovs
Virkne jaunu modeļu prezentācijas
Daudzi ražotāji izlēmuši nepiedalīties

Kā ierasts, reizi divos gados oktobra mēnesis Parīzē paiet Mondial de l’Automobile atmosfērā. Plašāk pazīstams kā Parīzes autošovs, tas durvis preses pārstāvjiem ver 2. oktobrī, bet pārējie interesenti ir laipni aicināti iepazīties ar šībrīža jaunumiem autotirgū no 4. līdz 14. oktobrim.

Parīzes auto izstāde tiek rīkota reizi divos gados tāpēc, lai nedublētos ar Frankfurtes autošovu. Kamēr Vācijā rīkoto izstādi raksturo īpaši plaši pārstāvēti vietējie ražotāji, to pašu var teikt par Parīzi – vairākās hallēs Porte de Versailles izstāžu kompleksā nevarēs nepamanīt franču autoražotājus – Citroen un tā luksusa brendu DS, Peugeot un Renault. Izstādē redzami arī citi Eiropas un Āzijas autobūves smagsvari, bet gaidītāko prezentāciju vidū ir BMW i8 kupeja, Z4 rodsters, atjauninātais Porsche Macan,  Audi Q3 un Q8, Škoda Kodiaq RS, Toyota Corolla universālis un Yaris GRS.

Tomēr vairāki ražotāji nolēmuši izstādē nepiedalīties – šogad Parīzē neredzēsim Bentley, Ford, Opel, Mazda, MINI, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Volvo, Volkswagen un Alfa Romeo, kā arī Fiat un Jeep.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Honda CR-V

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Jaunais Honda CR-V ir lielāks, ietilpīgāks, tam ir vairāk komforta un drošības ekstru, turklāt tas ir pieejams ar septiņu sēdvietu opciju. Manuālās vai CVT transmisijas, priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas kombināciju saraksts ir pietiekami plašs, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes un vajadzības, taču dīzeļdzinējs šim modelim vairs nav pieejams. Tas nav 100% perfekts, taču ir vērā ņemams konkurents labākajiem šīs klases pārstāvjiem.