Ziņas

Koenigsegg: pircēji vērtē pasaulē ātrākos auto

Koenigsegg īpašnieku klubs Ghost Squadron
Īpašnieku atsauksmes par pasaulē ātrākajiem auto
Skaties video!

Kopš brīža kad Koenigsegg sporta auto tika sertificēti izmantošanai uz koplietošanas ceļiem ASV, Kalifornija ir kļuvusi par vietu, kur sastopami Zviedrijas hiperkāru ražotāja visiespaidīgākie projekti.

Kļūt par Koenigsegg īpašnieku nozīmē šķirties no vismaz miljona ASV dolāru – vai krietni vairāk, ja runa ir par īpašiem modeļiem. Šajā video redzami četri kungi pat ir apvienojušies klubā, kura nosaukums ir The Gost Squadron – un viņi ir to sporta auto entuziastu vidū, kas arī brauc ar saviem hiperkāriem, nevis tur tos garāžā.

Diviem no viņiem pieder pēdējo Agera RS eksemplāru (ko oficiāli sauc par Agera FE) īpašās modifikācijas „Thor” un „Vader”. Turklāt tie nav vienīgie hiperkāri viņu autoparkā. Lai savāktu kolekciju, kurā ietilpst Pagani Zonda Cinque, Zonda Cinque Roadster, Zonda Tricolore un Lamborghini Centenario (tie visi pieder vienam cilvēkam) nepieciešama ne tikai liela garāža, bet arī tādi ienākumi, par kuriem lielākā daļa planētas iedzīvotāju var tikai sapņot.

Neraugoties uz to, šie kungi šķiet tikpat ikdienišķi un sakarīgi, kā jebkurš cits ierindas auto pircējs – un labprāt dalās ar savu pieredzi par Koenigsegg.

Skaties video!  

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Honda CR-V

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Jaunais Honda CR-V ir lielāks, ietilpīgāks, tam ir vairāk komforta un drošības ekstru, turklāt tas ir pieejams ar septiņu sēdvietu opciju. Manuālās vai CVT transmisijas, priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas kombināciju saraksts ir pietiekami plašs, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes un vajadzības, taču dīzeļdzinējs šim modelim vairs nav pieejams. Tas nav 100% perfekts, taču ir vērā ņemams konkurents labākajiem šīs klases pārstāvjiem.