Ziņas

Youngtimer Cars&Coffee pie Rīgas Motormuzeja

Youngtimer Cars&Coffee pasākums
9. septembrī pie Rīgas Motormuzeja
Informācija un reģistrācija www.youngtimerrally.lv

Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcija 9. septembrī pie CSDD Rīgas Motormuzeja rīkos jau daudziem auto entuziastiem labi pazīstamo pasākumu Youngtimer Cars&Coffee. 

““Cars&Coffee” mērķis ir sapulcēt visus esošos un potenciālos dalībniekus, interesentus un klasisko auto entuziastus kopīgā pasākumā. Šie salidojumi parasti pulcē vairāk kā 200 klasiskos automobiļus un motociklus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Otro gadu pēc kārtas rudens pasākumu rīkosim pie Rīgas Motormuzeja – šeit tomēr ir īpaša aura,” stāsta Youngtimer Rally organizators Valts Ceplevičs. “Mūs atkal priecē, ka pasākumam ir pieteikušies ļoti daudz līdz šim neredzēti spēkrati. Tas nozīmē, ka mūsu kustība aug, cilvēki ar vien vairāk novērtē klasiskos spēkratus un vēlas tos atrādīt citiem.”

Šobrīd kā interesantākos dalībniekus var minēt Cadillac Series 62 Street Rod, Mercury Monterey, Chevrolet El Camino, Volkswagen 181, Volkswagen T1 un T2 busiņus, Ferrari 348tb un 456GT un pat GAZ 51.

Pasākumā ir iespēja piedalīties ar automašīnām, kuras atbilst Youngtimer Rally katalogam un motocikliem, ražotiem līdz 1988. gadam. Ja jūsu spēkrats nav šajā katalogā, bet ir vēlme piedalīties un uzskatāt, ka tas ir interesants, īpašs vai piemērots, piesakieties – organizatori izskatīs pieteikumus individuāli.

Informācija par pasākumu un reģistrācija atrodama www.youngtimerrally.lv

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Mini Countryman

What Car? Vērtē Novērtēts ar 3 no 5

Mini Countryman noteikti ir potenciāls ieintriģēt tos pircējus, kuriem līdzšinējie Mini modeļi šķita mazi un nepraktiski. Tas ir ietilpīgāks, turklāt paaugstinātais klīrenss un pilnpiedziņa rada papildus drošības sajūtu ziemā. Tomēr Countryman nepiedāvā tās pašas azartiskās braukšanas īpašības, kādas raksturo standarta Mini. Šis ir Mini, kas derēs arī ģimenes vajadzībām, taču tas vairs nav tas Mini, kādu pazīst leģendārā trīsdurvju hečbeka īpašnieki.