Ziņas

Toyota Supra debitēs Gudvudas Ātruma festivālā

Toyota Supra atgriežas
335 ZS 3,0 turbomotors?
Cena vēl nav zināma

Nākamnedēļ gaidāmajā Gudvudas Ātruma festivālā debiju piedzīvos jaunākās paaudzes Toyota Supra. Japāņu autoražotājs par to paziņojis savā oficiālajā Twitter profilā – ar pavisam lakonisku ierakstu: “Toyota Supra atgriežas. A90. Gudvudas Ātruma festivālā 2018”.

Šobrīd gan neviens, izņemot Toyota, nezina, ko īsti ražotājs plāno parādīt. Publiskots tikai viens foto, no kura var secināt, ka tā varētu arī nebūt galīgā ražošanas versija, jo attēlā redzamo auto vēl sedz kamuflāžas uzlīmes.

Pagaidām par jauno Supra zināms vien tas, ka piektās paaudzes modelim ar šasijas kodu A90, visticamāk būs 3,0 litru benzīna turbomotors ar 335 ZS un 500 Nm. Taču tā nebūs jaudīgākā Supra modifikācija – tādu vēlāk izgatavos GRMN, ar vēl vairāk zirgspēkiem.

Par spīti tam, ka jaunā Toyota Supra tapusi ciešā sadarbībā ar BMW (motors, šasija, pārnesumkārba, pēc visa spriežot, nāk no Bavārijas – bet tas vēl nav oficiāli zināms), japāņu sporta kupeja atšķirsies no jaunā Z4 ne tikai ar dizainu, bet arī tehniskām iezīmēm. Tetsua Tada, Supra projekta galvenais inženieris ir izteicies, ka abiem auto ir atšķirīga balstiekārta un ierīču elektroniskā vadības bloka programatūra.  

Par cenām pagaidām vēl pāragri spriest – var pieļaut, ka Supra cenas ziņā varētu būt apmēram tikpat dārga, kā bāzes versijas Porsche Cayman (kam ir četrcilindru turbomotors).

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Land Cruiser

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ja tev vajadzīgs reāls apvidus auto, tad Toyota Land Cruiser ir vislabākais, ko šobrīd iespējams nopirkt. Jaudīgāks un dārgāks tas nav palicis, bet bez fantastiskajām bezceļa apstākļu pārvarēšanas spējām tas ir ieguvis plašākas komforta un drošības aprīkojuma iespējas. Tas ir tikpat praktisks kā līdz šim, turklāt pieejams arī ar septiņām sēdvietām un ekonomisks gan degvielas patēriņa, gan lietošanas izmaksu ziņā.