Ziņas

Zagļi dažās sekundēs aizdzen auto ar Keyless Go sistēmu

Autozagļi pastiprina auto atslēgu raidīto signālu
Īpašs uztvērējs izveido atslēgas dublikātu
Skaties video!

Ja tev pieder jauks un salīdzinoši dārgs auto, turklāt tu vēlies turpināt būt tā īpašnieks, tad ar apdrošināšanu vien nepietiks, lai atturētu zagļus no tā aizdzīšanas. Būtu vērts padomāt par garāžu vai metāla kasti, kur turēt tā atslēgas.

Garāža ir labs risinājums, jo starp zagli un tavu auto ir fizisks šķērslis – vēl vienas durvis, kas garnadzim jāatslēdz. Savukārt metāla kaste domāta pavisam citam mērķim – tā slāpē signālu, ko pārraida tavas automašīnas atslēga.

Šis signāls ir tas, kas zagļiem ļauj aizdzīt tavu auto bez īpašām problēmām. Izmantojot signāla uztvērēju, autozagļi to pārraida uz vēl vienu ierīci, kas atrodas līdzās automašīnai. Šī ierīce, jeb faktiski – raidītājs kļūst par tavas automašīnas atslēgu kopiju, tāpēc automašīna domā, ka tiek izmantota īstā atslēga.

Šis video uzskatāmi demonstrē, cik vienkārši un bez lieka trokšņa var nozagt automašīnu, kurai ir „Keyless Go” sistēma – kāda ir daudzām mūsdienu automašīnām. Zagļiem bija nepieciešamas vien 10 sekundes, lai uztvertu un pastiprinātu automašīnas atslēgu raidīto signālu un vēl 10 sekundes, lai apmainītos vietām un pazustu no notikuma vietas.

Turklāt zagļi izpildīja vēl vienu „mājasdarbu” – deaktivizēja automašīnas GPS raidītāju, kas būtu ļāvis varas iestādēm noteikt viņu atrašanās vietu.

Skaties video!


Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Honda CR-V

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Jaunais Honda CR-V ir lielāks, ietilpīgāks, tam ir vairāk komforta un drošības ekstru, turklāt tas ir pieejams ar septiņu sēdvietu opciju. Manuālās vai CVT transmisijas, priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas kombināciju saraksts ir pietiekami plašs, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes un vajadzības, taču dīzeļdzinējs šim modelim vairs nav pieejams. Tas nav 100% perfekts, taču ir vērā ņemams konkurents labākajiem šīs klases pārstāvjiem.