Ziņas

Putina jaunais limuzīns atgādina Rolls-Royce

Krievijas prezidents ticis pie jauna limo
Kortež jeb Cortege limuzīns ar atsaucēm uz Rolls-Royce
Nākotnē gaidāms arī luksusa krosovers un pat minivens

Vladimira Putina inaugurācijā ceturtajā Krievijas prezidenta amata termiņā bija redzamas pārsvarā tās pašas sejas, izņemot vienu - Kremļa saimnieka jauno limuzīnu.

Šis auto ir daļa no Krievijas Cortege (Kortež) projekta, kas - būsim atklāti - daudzējādā ziņā šķiet iedvesmojies no Rolls-Royce. Par to liecina ne tikai radiatora reste, bet arī spoguļi un riteņu diski. Jo kas gan luksusa transportu saprot labāk, kā briti?Tehniskie dati ir miglā tīti, taču diezgan droši var prognozēt, ka šis auto spēj izturēt diezgan nesaudzīgus uzbrukumus ar dažāda kalibra ieročiem, bet interjerā viss ir roku darbs, turklāt papildināts ar visām iespējamajām komunikāciju ierīcēm.

Interesanti, ka šis nav Kortež projekta pēdējais veikums - nākotnē plānots arī sedans, krosovers un - pat minivens.

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Honda CR-V

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Jaunais Honda CR-V ir lielāks, ietilpīgāks, tam ir vairāk komforta un drošības ekstru, turklāt tas ir pieejams ar septiņu sēdvietu opciju. Manuālās vai CVT transmisijas, priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas kombināciju saraksts ir pietiekami plašs, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes un vajadzības, taču dīzeļdzinējs šim modelim vairs nav pieejams. Tas nav 100% perfekts, taču ir vērā ņemams konkurents labākajiem šīs klases pārstāvjiem.