Ziņas

Youngtimer Rally atklāj sezonu!

Pirmais Youngtimer Cars&Coffee pasākums šogad
2018. gada sezonas atklāšana
Youngtimer Rally pasākumu grafiks 2018

Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcijas 2018.gada sezonas atklāšanas pasākums "Youngtimer Cars&Coffee" saulainajā maija nedēļas nogalē pulcēja 347 automašīnas un motociklus ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un pat Vācijas.

Visplašāk tika pārstāvēti BMW, Mercedes-Benz, VAZ un Volkswagen spēkrati. Bija arī tādi interesanti un reti sastopami modeļi kā Rolls Royce 20/25, Land Rover 109 IIA Station Wagon, Alfa Romeo Giulia Sprint un GTV6, Volvo Amazon, BMW 2002, 1602 un 1802, Chevrolet El Camino, Porsche 914, Lancia Delta Integrale, Tatra 87 un daudzi citi.

Papildus aplūkojami bija arī Youngtimer Rally atbalstītāju piedāvājumi un uzaicinātie dalībnieki - Latvijā būvētais Mercedes-Benz GAZ 21 projekts, Andra Dambja Pikes Peak sacīkšu elektroautomobilis, Ivara Velmes rallija Audi Quattro, sacīkšu GAZ 24, Latvijā restaurētie Mercedes-Benz 190SL, Porsche 911 un Jaguar XK150.

Par īpašām specbalvām dalībniekiem un apmeklētājiem bija parūpējušies pasākuma atbalstītāji - to vidū CSDD Rīgas Motormuzejs.

Nākamais Youngtimer Rally pasākums būs kopā ar LRČ posmu “Rally Talsi 2018” 19. maijā un "Trases Diena 2018” Biķernieku trasē.

Vēlies piedalīties Youngtimer Rally? Klikšķini šeit!Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Honda CR-V

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Jaunais Honda CR-V ir lielāks, ietilpīgāks, tam ir vairāk komforta un drošības ekstru, turklāt tas ir pieejams ar septiņu sēdvietu opciju. Manuālās vai CVT transmisijas, priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas kombināciju saraksts ir pietiekami plašs, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes un vajadzības, taču dīzeļdzinējs šim modelim vairs nav pieejams. Tas nav 100% perfekts, taču ir vērā ņemams konkurents labākajiem šīs klases pārstāvjiem.