Ziņas

Ženēvas auto izstāde 2018: jaunais BMW X4

Jaunais BMW X4
Otrās paaudzes modelis
Fotogalerija no Ženēvas auto izstādes

BMW ir laiduši klajā otrās paaudzes X4, tikai četrus gadus pēc tā debijas uz autoindustrijas skatuves. Tā ir atkāpe no līdzšinējās tradīcijas, kad BMW modeļu paaudžu maiņa notiek reizi septiņos gados, bet šī posma vidū nāk klajā attiecīgā modeļa “feislifts”.

Stāsts par X4 ir sekojošs – BMW to laida klajā X3 līdzšinējās paaudzes pusmūžā, kā prelūdiju X3 feisliftam, taču tagad, kad X3 ir nomainījis pilnībā jauns modelis, X4 jau šķiet nedaudz novecojis un par to vairs nevar prasīt augstāku cenu, nekā X3. Tāpēc (un X4 pirmās paaudzes ne pārāk iepriecinošo pārdošanas rezultātu dēļ) ir laists klajā jaunais X4.

Otrās paaudzes BMW X4 vizuāli izskatās daudz nobriedušāks, kas ļaus tam veiksmīgāk konkurēt ar galvenajiem sāncenšiem – Mercedes-Benz GLC Coupe un Porsche Macan. Interjers uzlabots atbilstoši jaunāko BMW modeļu standartiem, bet sēdpozīcija pacelta vēl augstāk – radot sajūtu, ka sēdi lielākā auto. 10,25 collu skārienekrānu papildina daudz dažādas papildaprīkojuma ekstras un drošības asistenti.

Kā ierasts, motoru izvēle būs plaša, ietverot arī 360 ZS 3,0 litru tilpuma M40i un M40d 320 ZS dīzeļversiju, kas sākotnēji būs jaudīgākās X4 variācijas.
Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

BMW X2

What Car? Vērtē Novērtēts ar 3 no 5

BMW X2 ir viens no pievilcīgākajiem kompaktajiem krosoveriem premium segmentā – tam ir elegants interjers, laba vadāmība, taču diemžēl – arī pacieta gaita un ierobežots praktiskums, salīdzinot ar dažiem citiem konkurentiem.