Ziņas

Noskaidrots pasaulē zaļākais autoražotājs

Newsweek publicē ikgadējo zaļāko kompāniju sarakstu
Atzinība kompānijām, kas veicina vides aizsardzību
Toyota - labākais starp autoražotājiem

Newsweek nodēvējis Toyota par vienu no pasaulē zaļākajiem uzņēmumiem, ierindojot to vadošo globālo uzņēmumu pirmo 5% vidū, un auto kategorijā Toyota nosaukta kā “Labākais globālais ražotājs”.

Toyota ieņēma 16. vietu 500 pasaulē zaļāko uzņēmumu vidū un 1. vietu automobiļu kategorijā.

Šāds tituls netiek piešķirts tāpat vien. Toyota citu autoražotāju vidū izceļas ar ilgo pieredzi hibrīdtehnoloģiju un degvielas šūnu izpētes jomā, tāpēc japāņu autobūves gigants ierindots  pat pirms tādām globālām kompānijām kā Apple, Starbucks un Nike.

Ikgadējais Newsweek Green Rankings novērtē pasaulē lielākās publiskās kapitālsabiedrības, izmantojot astoņus vides ilgtspējas rādītājus. Newsweek, sadarbojoties ar Corporate Knights un HIP Investor, novērtē katru uzņēmuma rādītāju salīdzinājumā ar tā konkurentiem, tostarp enerģijas un ūdens patēriņa līmeni un saražoto atkritumu apjomu.

Pilns Newsweek zaļā novērtējuma saraksts tagad ir pieejams Newsweek vietnē šeit
 

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Toyota Land Cruiser

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ja tev vajadzīgs reāls apvidus auto, tad Toyota Land Cruiser ir vislabākais, ko šobrīd iespējams nopirkt. Jaudīgāks un dārgāks tas nav palicis, bet bez fantastiskajām bezceļa apstākļu pārvarēšanas spējām tas ir ieguvis plašākas komforta un drošības aprīkojuma iespējas. Tas ir tikpat praktisks kā līdz šim, turklāt pieejams arī ar septiņām sēdvietām un ekonomisks gan degvielas patēriņa, gan lietošanas izmaksu ziņā.