Ziņas

What Car? apvidus auto un krosoveru speciālizlaidums

Jaunais What Car? žurnāls - apvidus auto un krosoveru speciālizlaidums
Dāvanā 5 eiro atlaide automazgāšanai Circle K DUS
Pieejams Circle K, Sixt, Dinamo Rīga un preses tirdzniecības vietās

Klajā nācis Latvijas lielākā autopircēju ceļveža What Car? Apvidus auto un krosoveru speciālizlaidums. Tajā esam apkopojuši aktuālāko modeļu aprakstus, testa braucienu iespaidus, kā arī populārāko lietoto auto aprakstus sadarbībā ar tirgus ekspertiem.

Frankfurtes auto izstādes apskats, intervija ar ātrāko lietuvieti Dakaras rallijā, gadžeti, padomi apvidus auto riepu izvēlē, kā arī visu laiku 100 skaistākie auto – tie ir tikai daži no materiāliem, kas būs interesanti ne vien tiem pircējiem, kas tieši šobrīd ir jauna auto meklējumos, bet arī tiem, kas to plāno darīt nākotnē.

Žurnāls no 26.oktobra ir pieejams Circle K degvielas uzpildes stacijās, kā arī lielākajās preses tirdzniecības vietās un Dinamo Rīga mājas spēlēs.

Žurnāla cena ir 4,50 eiro, taču tajā ir atlaižu kupons 5 eiro apmērā automazgāšanai Circle K degvielas uzpildes stacijās. Tiem, kas iegādājas Zelta vai Platīna automazgāšanas programmu Circle K DUS, žurnāls ir par velti!Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Apskati What Car? sludinājumus šeit!

Saistītie raksti

Auto tests

Mini Countryman

What Car? Vērtē Novērtēts ar 3 no 5

Ietilpīgāks, nekā līdzšinējais modelis, turklāt paaugstinātais klīrenss un pilnpiedziņa rada papildus drošības sajūtu ziemā. Retro stilam noteikti netrūks fanu, taču par šo cenu ir atrodamas labākas alternatīvas šajā segmentā.