What Car? - Auto un auto testi – What Car? Palīdzam tev nopirkt labāk

Auto tests – Lasītāju vērtējumi

Opel Zafira minivens (05-11)

Kopējais lasītāju vērtējums   Lasītāju kopējais vērtējums - 4 zvaigznītes
Braukšanas īpašības   Uz ceļa - 4 zvaigznītes
Lietošanas izmaksas   Ekspluatācijā - 4 zvaigznītes
Kvalitāte, praktiskums un aprīkojums   Salonā - 4 zvaigznītes
Opel Zafira minivens (05-11)
 
Savu vērtējumu par šo modeli izteikuši 5 lasītāji
Ja esat braucis ar šādu automašīnu vai jums tāda pieder, šeit jūs varat izteikt savu vērtējumu par to
Reklāma
29/12/2016
Linards Vilčinskis
1,9cdti
Vērtējums - 5 zvaigznītes   Kopējais vērtējums
 
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Braukšanas īpašības
Vērtējums - 4zvaigznītes   Lietošanas izmaksas
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Kvalitāte, praktiskums un aprīkojums
Jau braucu diendienā ar šādu auto 2007.gada novembra modelis 1,9 dīzelis 120 zirgi 88 kw , Nav ne vainas mašīna laba trešā rindā sēdekļos pieaugušam būs neērti bet bērniem pat patīk tā trešā rinda,katru mēnesi iznāk pāris braucieni izmantojot visas vietas pagaidām nav sūdzību, tehniskā ziņā drusku kaitina parkošanās sistēma kas kā apmesta ar ceļa putekļiem, lietiem tā var nestrādāt kā vajadzētu, nācās nomainīt temperatūras devēju zondi izpūtējā jo iepriekš bijusi nekvalitatīvi nomainīta(ieskrūvēta saliekta apraujot vītni)tas izmaksāja 147eur, bet pārējais eļļas filtri nav dārgi salīdzinot ar citām am. markām . Degvielu patērē pilsētā 8 litri ārpus pilsētas var nobraukt ka vidējo rāda 5 litri- atkarīgs no vadītāja. Es esmu apmierināts ar pirkumu, grūtības bij atrast sev pieņemamu eksemplāru vairāk kā trīs mēnešus meklēju un nevis no tām cosmo komplektācijām.
20/03/2013
Agnese Freimane
1.9 TD 88 vati
Vērtējums - 3 zvaigznītes   Kopējais vērtējums
 
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Braukšanas īpašības
Vērtējums - 2zvaigznītes   Lietošanas izmaksas
Vērtējums - 2 zvaigznītes   Kvalitāte, praktiskums un aprīkojums
Opelis paliek opelis, laikam manā īpašumā nonāca ne tas labākais kvalitātes variants. Vizuāli šim auto nav ne vainas, arī salons Cosmo bija ērts un patīkams, savukārt tehniskajā ziņā ir lietas kur daudz piesieties. 2007 gada modelim ir tāda fīča, kā degvielas filtra automātiskā tīrīšanās, kuras laikā motoru izslēgt nav ieteicams, tādā gadījumā auto jāved uz servisu lai šo procesu ar kompja palīdzību at-iestatītu. Pēc 200 000 nobraukuma slimība (no servisa vārdiem) arī manam opelītim bija droseļvārsts, kura remonta izmaksas kopumā sastādīja vairāk kā 2000 EUR. Protams arī piekares remonts prasīja savus izdevumus, bet ne tik ievērojami lielus. Uz servisu ar šo auto braucu bieži. Bet visi gadījumi -  ceru ka nav vienādi
Reklāma
01/10/2012
Juris Ratnieks
Opel Zafira (2007) 1.9CDTI, 125zs
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Kopējais vērtējums
 
Vērtējums - 3 zvaigznītes   Braukšanas īpašības
Vērtējums - 4zvaigznītes   Lietošanas izmaksas
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Kvalitāte, praktiskums un aprīkojums
Braucu 2.5 gadus. Automātiskā 6 ātrumu kārba - pietiekami laba. Kārba esot jāuzmana - jāmaina regulāri eļļa. Mīnuss kārbai, ka reāli 6 ātrums slēdzas iekšā pie 105-110km/h, kas nozīmē, ka ja gribi braukt uz 100, kā Latvijā ierasts, tad ātrumi kaut kur lēkā - 5 mazliet par daudz, 6 vēl par maz. Tas kaitina. Tātad jābrauc vai nu 95 vai 105. Ārzemēs kur dzīvoju iepriekš, ātrums ātrums ir 120km/h, tad ar 6 ātrumu ideāli. Degvielas patēriņš reālais uz šosejas 6.4, bet pilsētā ap 8. Sēdekļu nolocīšanas opcija - ļoti laba, bet ja vairāk mantu un 7 cilvēki - vajag jumta bagāžnieku. Uzturēšanas izmaksas - minimālas (lūzt kaut kas tiešām reti). Labas gaismas. Pārredzamība nav ideāla - traucē tās sānu loga stutes. Apsilde - it īpaši ziemā - varēja būt daudz labāka - lēni iesilst un ātri atdziest. Līkumos tomēr jāuzmanās - ļoti "gāzt" nevar - var apmesties (vadāmība gan kopumā ir laba). Bremzes ļoti labas. Ziemā ļoti labi rokas - iestidzis neesmu, kaut ari kupenas palielas, lai gan klīrenss varēja būt mazliet augstāks. Mašīnas audio arī gana labi. Slikta degviela nepatiks - ies, bet jutīs, ka kaut kas nav labi. Priekš ģimenes pilsētā - ļoti labs auto. Arī ceļojumiem ne pārāk tāliem - būs labs. Arī ilgākā ceļā sēdpozīcija ērtāka nekā parastā vieglajā auto (te BMW zaudē) - mazliet tā kā busā. Iekšā varēja būt mazliet klusāks, bet nu kopumā ir ok - tik traki kā dažiem japāņiem vai korejiešiem nav.
13/03/2011
Ilgonis Buliņš
1.9 CDTI
Vērtējums - 5 zvaigznītes   Kopējais vērtējums
 
Vērtējums - 5 zvaigznītes   Braukšanas īpašības
Vērtējums - 4zvaigznītes   Lietošanas izmaksas
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Kvalitāte, praktiskums un aprīkojums
Praktisks un gana dinamisks auto,sīklietu nodalījumu tiešām ir pamaz, bet pārējie plusi to atbīda otrajā plānā. Ja auto ir pienācīgi aprīkots,kā man esošā Cosmo versija, tas ir labs ģimenes auto.
  Nākamie >   Pēdējais vērtējums >>
Ja esat braucis ar šādu automašīnu vai jums tāda pieder, šeit jūs varat izteikt savu vērtējumu par to
Meklēt lasītāju vērtējumus
Vēl par šo auto
Meklē auto testu
Jauns auto Lietots auto
  
Whatcar.lv sludinājumi
Mans What Car?Mans profilsLapas kartePrivacyContact UsTermsSend to a FriendPar WhatcarRSS
Haymarket Logo
© Haymarket Media Group 2017