What Car? - Auto un auto testi – What Car? Palīdzam tev nopirkt labāk
 

Auto tests – Lasītāju vērtējumi

Opel Vectra hečbeks (02-08)

Kopējais lasītāju vērtējums   Lasītāju kopējais vērtējums - 4 zvaigznītes
Braukšanas īpašības   Uz ceļa - 4 zvaigznītes
Lietošanas izmaksas   Ekspluatācijā - 4 zvaigznītes
Kvalitāte, praktiskums un aprīkojums   Salonā - 3 zvaigznītes
Opel Vectra hečbeks (02-08)
 
Savu vērtējumu par šo modeli izteikuši 11 lasītāji
Ja esat braucis ar šādu automašīnu vai jums tāda pieder, šeit jūs varat izteikt savu vērtējumu par to
Reklāma
23/10/2012
Juris Modris
2.2 DTI
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Kopējais vērtējums
 
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Braukšanas īpašības
Vērtējums - 4zvaigznītes   Lietošanas izmaksas
Vērtējums - 3 zvaigznītes   Kvalitāte, praktiskums un aprīkojums
Opel Vectra 2.2 dīzelis, manuālā kārba. Kopumā labs auto, gaita diezgan komfortabla, salonā salīdzinoši kluss, jo ceļa trokšņi dzirdami tiešām maz (piem. Mazda 6 ir nesalīdzināmi skaļāka), bet 2.2 dīzeļa skaņa liek par sevi manīt. Benzīna Vectrām būtu jābūt OK. Ekspluatācijas izmaksas zemas, jo uzbūvē Opel salīdzinoši vienkāršs arī ar detaļu/servisu pieejamību nav problēmu. Salons - labi pārdomāts, paneļa plastmasa izskatās lēta, salona apgaismojums nepietiekošs, pret montāžas kvalitāti iebildumi nav (attiecīgajā cenu kategorijā), bet sēdekļi neērti, sev ērtu sēdpozīciju atrast tā arī neizdevās un vienmēr kaut kāds kompromiss, līdz ar to ilgi braucot nogurums, pievienojos whatcar komentāram, ka skopas versijas nevajadzētu pirkt, salīdzinot ar japāņu a/m Opel iekšā nav nekā (+/- standartā). Motors - tā vienīgais pluss ir ekonomiskums, visādi citādi neveiksmīgs (mans viedoklis), jo skaļš un īpaši pie lieliem apgriezieniem, neelastīgs, lēns. Ar šo motoru ātri pabraukt neizdosies. Vai sev pirktu tādu auto – vairāk sliecos uz nē, bet ar jauno 1.9 dīzeli + labi aprīkotu un universāli... tas varētu būt labs pirkums.
21/06/2012
Aigars Šveicars
Vectra Station Wagon, 1.9CDTI
Vērtējums - 5 zvaigznītes   Kopējais vērtējums
 
Vērtējums - 5 zvaigznītes   Braukšanas īpašības
Vērtējums - 5zvaigznītes   Lietošanas izmaksas
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Kvalitāte, praktiskums un aprīkojums
Braucu ar 2006. gada universāli pēc facelifta. 1.9 turbodīzelis piedāvā ļoti labu dinamiku un reizē arī ekonomiskumu, vidējais ikdienas patēriņš ir 6.3l/100km, kas ir 70% pilsēta un 30% lielceļš. Uz šosejas ar kruīzu un 6. pārnesumu sanāk ap 5l/100km. Auto ir liels un plašs, bagāžnieks ir dziļš, aizmugurē pietiek vietas labi noaugušiem 3 cilvēkem, pat ja ir 2 bērnu sēdeklīši vidējā vieta ir plaša. Auto ir pasmags pilna masa 2.1t līdz ar to ātri ejot līkumos, tas sasvalstās, bet uz šosejas ir īsts lielceļu kuģis. Mans auto ir ļoti labi aprīkots - pr/pak. parkings, 2-zonu klimats, ādas salons, navigācija, riepu spiediena mērītāji, miglas lukturi, kruīza kontrole, 4x elektr. logi, elektr. spoguļi, saules sargi pak. durvīs. Nepatīk, ka ir neelastīgs motors - ar 3. pārnesumu jēdzīgi var braukt sākot ar 40-45km/h, līdz ar to pilsētā visi pagriezieni jāņem ar 2. pārnesumu, iepriekšejam auto mierīgi varēja ar 3. pie 30km/h jau braukt, un viduskonsoles izkārtojums, borta datora un navigācijas interfeis ir ļoti neloģisks, jāpierot, ar pirmo reizi nesanāks visu izdarīt, ko vēlies, vēl jo mazāk braucot, jāsēž un jāiet caur visām funkcijām, lai saprastu, ko un kur meklēt. Ar auto esmu nobraucis tikai 3000km, un pie pirkšanas nomainīju zobsiksnu un termostatu, materiāli bija kādi 130 lati (80 zobsiksnas komplekts+ 20 ūdensūknis + 30 termostats) un darbs 60 lati. Esmu ļoti apmierināts ar auto un iesaku Vectru kā labu ģimenes universālu. Vectra arī ir lētāka par konkurentiem ;)
Reklāma
Advertisement
09/05/2012
Reynard Kryger
2.2 DTI
Vērtējums - 5 zvaigznītes   Kopējais vērtējums
 
Vērtējums - 5 zvaigznītes   Braukšanas īpašības
Vērtējums - 5zvaigznītes   Lietošanas izmaksas
Vērtējums - 5 zvaigznītes   Kvalitāte, praktiskums un aprīkojums
Labs auto. 2.2. turbodīzelis, automāts, kas ēd diezgan maz degvielu. Centrs + šoseja ~ 6 - 7 litri uz 100km. Vadāmība nevainojama. Arī salīdzinoši ņiprs un uzrāviens foršs. Nenožēloju ne gramu, ka izvēlējos šo auto. Iesaku visiem.
05/11/2011
Suns Dingo
2.0 DTI
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Kopējais vērtējums
 
Vērtējums - 5 zvaigznītes   Braukšanas īpašības
Vērtējums - 4zvaigznītes   Lietošanas izmaksas
Vērtējums - 4 zvaigznītes   Kvalitāte, praktiskums un aprīkojums
Ar šo auto braucu 7 mēnešus. Vidējs aprīkojums - ABS, 4 Airbagi, Caravāns, suņu siets, 2 elektriskie logi, el. spoguļi ar apsildi, kondicionieris, kas nedarbojās jau kad pirku. Par dzinēju - samērā paskaļš, lec labi, darbojas stabili, eļļu no maiņas līdz maiņai nevajag pieliet. Ar motoru nav bijis nekādu problēmu, kaut gan noskrējiens ir nopietns - apmēram 340 000 km. Turbīna mazliet sulojās, šim motoram ir aktīvā turbīna no Garret, vakuuma pievads. Esmu lējis un braucis ar biodīzeli un nekas, ko lej, ar to arī darbojas. Stūres pastiprinātājs pie 4000 apgriezieniem sāk dzīt ārā eļļu, braucot, kad motors uzsilst, reizēm jāuzdod gāzīte, tad pastiprinātājs ar asu cirtienu pieslēdzas. Ļoti komfortabla tuviem un tāliem braucieniem, ļoti ietilpīga. Reiz vedu 14 kartupeļu maisus, tiesa ar pavisam nelielu ātrumu. Piekrītu tam, ka suporti trokšņo. Nepiekrītu par to ka kalodkas ātri nolietojas. Priekšējās spuldzes grūti nomainīt, un , tās ātri izdeg. Tas pats ir ar aizmugurējās bloklampas spuldzēm kreisajā pusē - sistemātiski pazūd kontakts, vai arī izdeg. Aizmugurē ir daudzsviru piekare, kas pa mūsu neceļiem no apskates līdz apskatei ir jāremontē. Nepatīk, ka mašīna ir ļoti zema. Kartera eļļas temperatūras datčiks ir bieži traumēts. Jābūt vismaz R15 ripuļiem. Ļoti ekonomiska un dinamiska. Vienreizēji skaista turbīnas skaņa, sevišķi, ja mazliet ir bojāts izpūtējs uzreiz aiz gofras. Ātri izbeidzas rocene. Manam autiņam jau no rūpnīcas ir uzstādīta superīga Webasto avtonomka.
  Nākamie >   Pēdējais vērtējums >>
Ja esat braucis ar šādu automašīnu vai jums tāda pieder, šeit jūs varat izteikt savu vērtējumu par to
Meklēt lasītāju vērtējumus
Vēl par šo auto
Meklē auto testu
Jauns auto Lietots auto
  
Pircēja palīgs
Whatcar.lv sludinājumi
Mans What Car?Mans profilsLapas kartePrivacyContact UsTermsSend to a FriendPar WhatcarRSS
Haymarket Logo
© Haymarket Media Group 2013