What Car? - Auto un auto testi – What Car? Palīdzam tev nopirkt labāk
Saturs
Pārdošanas triki
 

P - Pārdošanas triki

2009.gada 20.aprīlis

Pārdošanas triki – auto pārdevēji izmantos dažādus trikus, lai tikai pārdotu Jums jaunu auto. Lūk, daži no biežāk pielietotajiem:

  • Bieži vien auto īpašās versijas ir grūti pārdodams auto bāzes modelis, kas atsvaidzināts ar nelielu papildaprīkojumu. Lai arī šāda "īpašā" versija, kā jauns auto, iespējams maksās dārgāk, kā bāzes modelis, tad, kad pienāks laiks to pārdot, tas tiks novērtēts līdzīgi bāzes modelim.
  • Jauno auto dīleri bieži reklamē dažādus īpašos piedāvājumus, kas ilgs tikai līdz kādam noteiktam datumam, taču ir diezgan droši, ka jau pavisam drīz pēc tam sagaidāma jauna, visai līdzīga akcija.
  • Ja pārdevējs jautā, cik lielu mēneša maksājumu varat atļauties - neatbildiet. Vienkārši jautājiet, lai viņš izsaka savu labāko piedāvājumu, tādejādi ļaujot jums salīdzināt cenas ar citiem piedāvājumiem.
  • Reizēm auto pārdevējs teiks, ka viņam kāda atlaide vai bonuss jāsaskaņo ar pārdošanas daļas vadītāju. Palūdziet iespēju runāt un apspriest darījumu tieši ar gala lēmumu pieņemošo personu.
  • Auto pārdevējs var censties radīt iespaidu, ka viņš ir izdarījis lielu pakalpojumu pieņemot jūsu veco auto kā pirmo iemaksu. Dīleris vienmēr centīsies auto novērtēt maksimāli zemu, norādot uz dažādām problēmām. Tomēr jāņem vērā, ka visiem lietotiem auto ir problēmas un, ja vien jūsu auto nav uz sabrukšanas sliekšņa, nekāds pakalpojums, par ko jums būtu jābūt ļoti pateicīgam, no auto pārdevēja puses nav izdarīts. Izņēmums ir gadījums, ja auto novērtēts virs reālās tirgus vērtības - kas ir maz ticams.


What Car? Terminu vārdnīca
A B C D E F Ģ I J K L M N O P R S T V
 
     |  Uz lapas augšu
Meklē auto testu
Jauns auto Lietots auto
  
Šodien visvairāk lasītās ziņas
Auto padomi
Mans What Car?Mans profilsLapas kartePrivacyContact UsTermsSend to a FriendPar WhatcarRSS
Haymarket Logo
© Haymarket Media Group 2017